27.2.2024
Redakce

Dynamo porazilo Energii a definitivně potvrdilo vítězství v základní části!

Pardubičtí hokejisté porazili v utkání 50. kola Tipsport extraligy Karlovy Vary 6:2. Energie v enteria areně dvakrát vedla, Dynamo otočilo ve druhé třetině a následně vedení navyšovalo. Dvakrát se prosadil Tomáš Hyka, další góly vstřelili Jan Mandát, Robert Kousal, Lukáš Sedlák a Matej Paulovič. Dynamo si třemi body definitivně pojistilo vítězství v základní části Tipsport extraligy 2023/24!

Tipsport extraliga, 50. kolo, úterý 27.2.2024, Pardubice, enteria arena

Karlovy Vary

6:2
1:2, 3:0, 2:0
Branky a nahrávky: 09:37 Hyka (Sedlák, Čerešňák; 5/5), 21:49 Kousal (Zohorna; 5/5), 34:54 Mandát (Vondráček; 5/4), 39:12 Hyka (Kolář, Vála; 5/5), 40:17 Sedlák (Pánik; 5/5), 48:35 Paulovič (4/5) – 04:21 Hladonik (Černoch; 5/5), 19:21 Beránek (Hladonik, Černoch; 5/5). Rozhodčí: Hribik, Ondráček – Dědek, Svoboda. Diváci: 9391. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 28:23 (12:9, 9:5, 7:9). Zblokované střely: 9:11. Hity: 6:4. Vhazování: 32:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 6:2.
Dynamo Pardubice: Pavlát – D. Musil, Čerešňák, Dvořák, Košťálek, Vála, Kolář, Koudelka – Pánik, Sedlák, Hyka – Kousal, Zohorna, Radil – Říčka, A. Musil, Paulovič – Mandát, Poulíček, Vondráček.
Karlovy Vary: Habal – Mikyska, Bartejs, McFadden, Stříteský, Huttula, Plutnar, Havlín – Rachůnek, Gríger, Kangasniemi – Hladonik, Černoch, Beránek – Koffer, Jiskra, Čihař – Redlich, Kofroň, Procházka.