Sponzoring

Extraligová utkání HC ČSOB Pojišťovna Pardubice jsou jednoznačně nejnavštěvovanější sportovní akcí v regionu. Náš klub má dlouhodobě nejvyšší diváckou návštěvnost v hokejové extralize (více než 8000 diváků na utkání).

Zájem médií je i v celorepublikovém měřítku ojedinělý. Z pardubické ČEZ Areny se pravidelně vysílají přímé televizní přenosy, zpravodajské šoty ve všech TV stranicích a celostátní i regionální deníky tisknou množství fotografií. Díky těmto skutečnostem nabízí klub svým obchodním partnerům různé možnosti reklamní prezentace a dalších marketingových aktivit.

Pokud i vy uvažujete o zviditelnění vaší společnosti na atraktivním a prestižním místě nebo chce zkvalitnit péči o vaše klienty, management, či zaměstnance společnosti – kontaktujte nás a obratem vám předložíme konkrétní nabídky pro možnou spolupráci.

Miroslav Novotný
obchodní manažer
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, a. s.
tel.: 466 741 649
fax: 466 535 350