Informace k prodeji vstupenek na play off

Ve středu 17. dubna byla spuštěna první fáze prodeje na pátý finálový zápas. Během ní si vstupenky mohou zakoupit majitelé permic. V pátek 19. dubna v 9 ráno jejich rezervace skončí. Pokladny enteria areny budou otevřeny ve čtvrtek 18. dubna od 9 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin, poté nastane odstávka.

Manuál pro prodloužení permic skrz systém Enigoo ZDE.

V sobotu 20. dubna v 9:00 bude zahájena druhá vlna prodeje, kdy si mohou lístky pořídit uživatelé aplikace HC Dynamo, kteří mají své Dynamo ID, do nějž se stihli registrovat do 7. března. Nové registrace do systému Dynamo ID aktuálně nejsou možné, spuštěny budou až po skončení sezony. Za předpokladu, že se vstupenky nevyprodají, bude druhá fáze ukončena v sobotu 20. dubna v 18 hodin. Druhá fáze prodeje tedy potrvá pouze 9 hodin!

Všem držitelům účtu Dynamo ID bude před spuštěním druhé vlny odeslán e-mail s odkazem a unikátním kódem pro daný účet, pomocí kterého budou moci zakoupit vstupenky ve druhé vlně.

Vozíčkáři, kteří neměli sezonní vstupenku, mají možnost zakoupit vstupenky na play off přes prodejní odkaz na webu ZDE. Jednotná cena pro vozíčkáře na pátý zápas finále play off je stanovena na 200 Kč.

Stáhněte si aplikaci HC Dynamo a žijte Hockeytown včetně všech výhod! Aplikace je dostupná na AppStore ZDE i Google Play ZDE.

Poslední fáze prodeje vstupenek proběhne volně přes prodejní systém Enigoo na našem webu od soboty 20. dubna od 18:30. Vzhledem k velkému počtu permanentkářů i uživatelů aplikace HC Dynamo je možné, že vstupenky budou vyprodány dříve.

Tímto systémem bude probíhat prodej vstupenek i v případě sedmého finálového utkání. Možnost nákupu vstupenek tak mají jistou pouze majitelé permic. Uživatelé aplikace HC Dynamo se svým Dynamo ID budou nakupovat vstupenky ve druhé vlně prodeje, ale s ohledem na počty prodaných permanentek a založených Dynamo ID účtů nemusí být při nákupu vstupenek úspěšní všichni.

Klub při cenotvorbě zvýhodnil majitele permanentních vstupenek, kteří budou mít po dobu rezervací svých míst slevu 100 Kč na jednu vstupenku, a to bez ohledu na kategorii.

Ceny vstupenek na páté utkání finále Play off Tipsport extraligy ledního hokeje:

Kategorie A (zelená)

Kategorie B (žlutá)

Kategorie C (červená)

Kategorie D (modrá)

Kategorie omezená (fialová)

Stání

Permanentkáři

Dynamo ID a volný prodej

Rozmístění sektorů v enteria areně