Výsledkový přehled

SEZONA:2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
43 pá 30.1.2015 Vítkovice Třinec 4:3
43 pá 30.1.2015 Pardubice Hr. Králové 1:2p
43 pá 30.1.2015 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
43 pá 30.1.2015 Plzeň Slavia 5:3
43 pá 30.1.2015 Olomouc Kometa 3:6
43 pá 30.1.2015 Liberec Zlín 0:1
43 pá 30.1.2015 Sparta K. Vary 9:1
 
42 út 27.1.2015 Třinec Litvínov 4:1
42 út 27.1.2015 Zlín Olomouc 3:0
42 út 27.1.2015 Ml. Boleslav Sparta 6:3
42 út 27.1.2015 Hr. Králové Liberec 2:1
42 út 27.1.2015 Kometa Vítkovice 1:2
42 út 27.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
42 út 27.1.2015 K. Vary Plzeň 1:3
 
41 ne 25.1.2015 Liberec Slavia 1:3
41 ne 25.1.2015 Vítkovice K. Vary 3:2
41 ne 25.1.2015 Zlín Kometa 4:2
41 ne 25.1.2015 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
41 ne 25.1.2015 Sparta Hr. Králové 0:5
41 ne 25.1.2015 Olomouc Třinec 2:4
41 ne 25.1.2015 Litvínov Plzeň 4:1
 
40 pá 23.1.2015 Ml. Boleslav Zlín 4:3
40 pá 23.1.2015 Plzeň Sparta 1:2
40 pá 23.1.2015 Kometa Liberec 3:0
40 pá 23.1.2015 K. Vary Litvínov 0:2
40 pá 23.1.2015 Pardubice Třinec 2:0
40 pá 23.1.2015 Slavia Olomouc 5:1
40 pá 23.1.2015 Hr. Králové Vítkovice 4:3
 
36 út 20.1.2015 Slavia Hr. Králové 1:2
 
39 ne 18.1.2015 Slavia Zlín 0:2
39 ne 18.1.2015 Třinec Sparta 5:4
39 ne 18.1.2015 Plzeň Vítkovice 5:4
39 ne 18.1.2015 K. Vary Olomouc 2:1
39 ne 18.1.2015 Litvínov Pardubice 6:2
39 ne 18.1.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:1
39 ne 18.1.2015 Hr. Králové Kometa 0:7
 
38 pá 16.1.2015 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
38 pá 16.1.2015 Zlín Třinec 2:3p
38 pá 16.1.2015 Olomouc Hr. Králové 1:4
38 pá 16.1.2015 Liberec K. Vary 1:0
38 pá 16.1.2015 Kometa Slavia 5:2
38 pá 16.1.2015 Pardubice Plzeň 3:4p
38 pá 16.1.2015 Sparta Litvínov 7:1
 
16 út 13.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
 
35 po 12.1.2015 Třinec Hr. Králové 8:6
 
37 ne 11.1.2015 Třinec Slavia 5:2
37 ne 11.1.2015 K. Vary Pardubice 2:3
37 ne 11.1.2015 Plzeň Olomouc 2:1sn
37 ne 11.1.2015 Sparta Vítkovice 4:2
37 ne 11.1.2015 Hr. Králové Zlín 0:3
37 ne 11.1.2015 Litvínov Liberec 3:2p
37 ne 11.1.2015 Ml. Boleslav Kometa 3:4p
 
36 pá 9.1.2015 Vítkovice Litvínov 0:5
36 pá 9.1.2015 Zlín K. Vary 3:2
36 pá 9.1.2015 Liberec Plzeň 3:1
36 pá 9.1.2015 Pardubice Sparta 6:3
36 pá 9.1.2015 Olomouc Ml. Boleslav 7:4
36 pá 9.1.2015 Kometa Třinec 3:4sn
 
35 út 6.1.2015 Ml. Boleslav Slavia 7:1
35 út 6.1.2015 Litvínov Olomouc 4:2
35 út 6.1.2015 Plzeň Zlín 5:2
35 út 6.1.2015 Pardubice Vítkovice 1:6
35 út 6.1.2015 K. Vary Kometa 1:2sn
35 út 6.1.2015 Sparta Liberec 4:3p
 
34 ne 4.1.2015 Slavia Litvínov 0:1
34 ne 4.1.2015 Třinec K. Vary 2:1p
34 ne 4.1.2015 Vítkovice Olomouc 2:1
34 ne 4.1.2015 Zlín Sparta 2:6
34 ne 4.1.2015 Liberec Pardubice 5:1
34 ne 4.1.2015 Kometa Plzeň 4:2
34 ne 4.1.2015 Hr. Králové Ml. Boleslav 9:2
 
28 pá 2.1.2015 Slavia Liberec 1:2sn
 
33 út 30.12.2014 Vítkovice Liberec 4:1
33 út 30.12.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
33 út 30.12.2014 Litvínov Zlín 4:3sn
33 út 30.12.2014 K. Vary Slavia 2:0
33 út 30.12.2014 Pardubice Kometa 4:1
33 út 30.12.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:5
33 út 30.12.2014 Sparta Olomouc 0:1
 
32 ne 28.12.2014 Třinec Plzeň 4:1
32 ne 28.12.2014 Slavia Vítkovice 4:3sn
32 ne 28.12.2014 Zlín Pardubice 3:2
32 ne 28.12.2014 Olomouc Liberec 2:0
32 ne 28.12.2014 Hr. Králové Litvínov 2:1
32 ne 28.12.2014 Ml. Boleslav K. Vary 5:1
32 ne 28.12.2014 Kometa Sparta 2:8
 
31 pá 26.12.2014 Vítkovice Zlín 4:1
31 pá 26.12.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
31 pá 26.12.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
31 pá 26.12.2014 Pardubice Olomouc 6:2
31 pá 26.12.2014 Liberec Třinec 3:4sn
31 pá 26.12.2014 Litvínov Kometa 1:3
31 pá 26.12.2014 Sparta Slavia 3:0
 
30 ne 14.12.2014 Třinec Vítkovice 2:1
30 ne 14.12.2014 Zlín Liberec 2:1
30 ne 14.12.2014 K. Vary Sparta 5:3
30 ne 14.12.2014 Kometa Olomouc 3:1
30 ne 14.12.2014 Hr. Králové Pardubice 6:4
30 ne 14.12.2014 Ml. Boleslav Litvínov 2:3sn
 
29 pá 12.12.2014 Litvínov Třinec 3:5
29 pá 12.12.2014 Plzeň K. Vary 4:3p
29 pá 12.12.2014 Liberec Hr. Králové 1:0
29 pá 12.12.2014 Olomouc Zlín 1:3
29 pá 12.12.2014 Pardubice Slavia 4:1
29 pá 12.12.2014 Sparta Ml. Boleslav 4:1
29 pá 12.12.2014 Vítkovice Kometa 3:2sn
 
30 út 9.12.2014 Slavia Plzeň 1:2
 
28 ne 7.12.2014 Třinec Olomouc 5:1
28 ne 7.12.2014 K. Vary Vítkovice 2:0
28 ne 7.12.2014 Plzeň Litvínov 6:5p
28 ne 7.12.2014 Kometa Zlín 2:0
28 ne 7.12.2014 Hr. Králové Sparta 2:3p
28 ne 7.12.2014 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
 
27 pá 5.12.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:1
27 pá 5.12.2014 Zlín Ml. Boleslav 3:2
27 pá 5.12.2014 Litvínov K. Vary 4:2
27 pá 5.12.2014 Olomouc Slavia 4:2
27 pá 5.12.2014 Pardubice Třinec 0:4
27 pá 5.12.2014 Sparta Plzeň 3:4
27 čt 4.12.2014 Liberec Kometa 4:2
 
25 út 2.12.2014 Slavia Kometa 4:6
 
26 ne 30.11.2014 Pardubice Litvínov 6:4
26 ne 30.11.2014 K. Vary Olomouc 2:3
26 ne 30.11.2014 Vítkovice Plzeň 3:2
26 ne 30.11.2014 Zlín Slavia 7:4
26 ne 30.11.2014 Sparta Třinec 4:1
26 ne 30.11.2014 Kometa Hr. Králové 2:1
26 ne 30.11.2014 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
25 pá 28.11.2014 Třinec Zlín 6:2
25 pá 28.11.2014 Plzeň Pardubice 5:1
25 pá 28.11.2014 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
25 pá 28.11.2014 Litvínov Sparta 6:3
25 pá 28.11.2014 Hr. Králové Olomouc 1:4
25 pá 28.11.2014 K. Vary Liberec 5:3
 
24 út 25.11.2014 Vítkovice Sparta 2:3sn
24 út 25.11.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
24 út 25.11.2014 Olomouc Plzeň 3:4p
24 út 25.11.2014 Slavia Třinec 2:6
24 út 25.11.2014 Liberec Litvínov 4:3sn
24 út 25.11.2014 Kometa Ml. Boleslav 2:3
 
23 ne 23.11.2014 Sparta Pardubice 4:2
23 ne 23.11.2014 K. Vary Zlín 2:3sn
23 ne 23.11.2014 Litvínov Vítkovice 3:2
23 ne 23.11.2014 Hr. Králové Slavia 6:0
23 ne 23.11.2014 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
23 ne 23.11.2014 Plzeň Liberec 3:1
23 ne 23.11.2014 Třinec Kometa 2:3
 
22 pá 21.11.2014 Vítkovice Pardubice 3:2
22 pá 21.11.2014 Zlín Plzeň 2:3sn
22 pá 21.11.2014 Liberec Sparta 3:6
22 pá 21.11.2014 Kometa K. Vary 2:1
22 pá 21.11.2014 Olomouc Litvínov 4:5
22 pá 21.11.2014 Slavia Ml. Boleslav 2:6
22 čt 20.11.2014 Hr. Králové Třinec 1:5
 
20 út 18.11.2014 Slavia K. Vary 3:2p
 
19 út 18.11.2014 Sparta Kometa 1:2
 
21 ne 16.11.2014 Plzeň Kometa 3:5
21 ne 16.11.2014 K. Vary Třinec 2:4
21 ne 16.11.2014 Olomouc Vítkovice 4:1
21 ne 16.11.2014 Sparta Zlín 3:4p
21 ne 16.11.2014 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
21 ne 16.11.2014 Litvínov Slavia 0:1
21 ne 16.11.2014 Pardubice Liberec 2:5
 
20 pá 14.11.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:4
20 pá 14.11.2014 Olomouc Sparta 1:2p
20 pá 14.11.2014 Zlín Litvínov 6:5p
20 pá 14.11.2014 Kometa Pardubice 5:0
20 pá 14.11.2014 Hr. Králové Plzeň 4:2
20 pá 14.11.2014 Liberec Vítkovice 3:2p
 
19 st 12.11.2014 Vítkovice Slavia 3:2
19 st 12.11.2014 Litvínov Hr. Králové 4:1
19 st 12.11.2014 Pardubice Zlín 6:2
19 st 12.11.2014 Liberec Olomouc 2:3
19 st 12.11.2014 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
19 st 12.11.2014 Plzeň Třinec 5:2
 
18 ne 2.11.2014 Třinec Liberec 2:3sn
18 ne 2.11.2014 Sparta Slavia 0:1
18 ne 2.11.2014 Olomouc Pardubice 4:2
18 ne 2.11.2014 Zlín Vítkovice 5:2
18 ne 2.11.2014 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
18 ne 2.11.2014 Hr. Králové K. Vary 5:2
18 ne 2.11.2014 Kometa Litvínov 5:6sn
 
17 pá 31.10.2014 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
17 pá 31.10.2014 Plzeň Slavia 1:3
17 pá 31.10.2014 Pardubice Hr. Králové 5:2
17 pá 31.10.2014 Olomouc Kometa 2:4
17 pá 31.10.2014 Liberec Zlín 3:2
17 pá 31.10.2014 Sparta K. Vary 5:4p
 
24 út 28.10.2014 Pardubice K. Vary 6:3
 
17 út 28.10.2014 Vítkovice Třinec 0:2
 
8 út 28.10.2014 Slavia Litvínov 6:3
 
2 út 28.10.2014 Kometa Zlín 4:3
 
16 ne 26.10.2014 K. Vary Plzeň 2:1
16 ne 26.10.2014 Zlín Olomouc 2:3sn
16 ne 26.10.2014 Kometa Vítkovice 1:2p
16 ne 26.10.2014 Hr. Králové Liberec 3:1
16 ne 26.10.2014 Ml. Boleslav Sparta 3:6
16 ne 26.10.2014 Třinec Litvínov 1:4
 
15 pá 24.10.2014 Litvínov Plzeň 1:0
15 pá 24.10.2014 Pardubice Ml. Boleslav 3:8
15 pá 24.10.2014 Olomouc Třinec 5:4p
15 pá 24.10.2014 Zlín Kometa 3:6
15 pá 24.10.2014 Sparta Hr. Králové 4:3
15 čt 23.10.2014 Vítkovice K. Vary 2:1sn
15 čt 23.10.2014 Liberec Slavia 4:1
 
10 út 21.10.2014 Vítkovice Litvínov 2:3
10 út 21.10.2014 Liberec Plzeň 1:2
 
14 ne 19.10.2014 Třinec Pardubice 5:2
14 ne 19.10.2014 Kometa Liberec 3:1
14 ne 19.10.2014 Slavia Olomouc 2:3sn
14 ne 19.10.2014 Plzeň Sparta 2:5
14 ne 19.10.2014 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
14 ne 19.10.2014 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
14 ne 19.10.2014 K. Vary Litvínov 2:1
 
13 pá 17.10.2014 Litvínov Pardubice 2:4
13 pá 17.10.2014 Třinec Sparta 1:2
13 pá 17.10.2014 Plzeň Vítkovice 3:2
13 pá 17.10.2014 Ml. Boleslav Liberec 3:4sn
13 pá 17.10.2014 Olomouc K. Vary 3:2p
13 pá 17.10.2014 Slavia Zlín 1:2
13 pá 17.10.2014 Hr. Králové Kometa 3:2
 
12 út 14.10.2014 Vítkovice Ml. Boleslav 1:4
12 út 14.10.2014 Zlín Třinec 0:4
12 út 14.10.2014 Pardubice Plzeň 3:2
12 út 14.10.2014 Kometa Slavia 7:1
12 út 14.10.2014 Sparta Litvínov 0:1
12 út 14.10.2014 Olomouc Hr. Králové 2:4
 
11 ne 12.10.2014 Třinec Slavia 4:0
11 ne 12.10.2014 K. Vary Pardubice 2:4
11 ne 12.10.2014 Litvínov Liberec 1:4
11 ne 12.10.2014 Sparta Vítkovice 7:6
11 ne 12.10.2014 Plzeň Olomouc 2:5
11 ne 12.10.2014 Hr. Králové Zlín 3:2
11 ne 12.10.2014 Ml. Boleslav Kometa 3:4sn
 
10 pá 10.10.2014 Zlín K. Vary 5:1
10 pá 10.10.2014 Olomouc Ml. Boleslav 1:4
10 pá 10.10.2014 Pardubice Sparta 0:3
10 pá 10.10.2014 Kometa Třinec 1:2
10 pá 10.10.2014 Slavia Hr. Králové 1:5
 
9 ne 5.10.2014 K. Vary Kometa 4:1
9 ne 5.10.2014 Plzeň Zlín 5:2
9 ne 5.10.2014 Ml. Boleslav Slavia 0:4
9 ne 5.10.2014 Třinec Hr. Králové 6:0
9 ne 5.10.2014 Litvínov Olomouc 3:1
9 ne 5.10.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
9 ne 5.10.2014 Sparta Liberec 4:2
 
8 pá 3.10.2014 Třinec K. Vary 4:0
8 pá 3.10.2014 Zlín Sparta 1:0
8 pá 3.10.2014 Kometa Plzeň 0:5
8 pá 3.10.2014 Olomouc Vítkovice 9:1
8 pá 3.10.2014 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2p
8 pá 3.10.2014 Liberec Pardubice 3:2sn
 
12 út 30.9.2014 Liberec K. Vary 1:4
 
6 út 30.9.2014 Slavia Vítkovice 4:2
 
7 ne 28.9.2014 Sparta Olomouc 3:1
7 ne 28.9.2014 Třinec Ml. Boleslav 5:2
7 ne 28.9.2014 K. Vary Slavia 4:2
7 ne 28.9.2014 Vítkovice Liberec 2:3
7 ne 28.9.2014 Pardubice Kometa 3:2sn
7 ne 28.9.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
7 ne 28.9.2014 Litvínov Zlín 5:1
 
6 pá 26.9.2014 Třinec Plzeň 3:1
6 pá 26.9.2014 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
6 pá 26.9.2014 Zlín Pardubice 1:3
6 pá 26.9.2014 Olomouc Liberec 4:3
6 pá 26.9.2014 Hr. Králové Litvínov 1:2
6 pá 26.9.2014 Kometa Sparta 1:8
 
5 ne 21.9.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
5 ne 21.9.2014 Pardubice Olomouc 3:1
5 ne 21.9.2014 Vítkovice Zlín 3:2
5 ne 21.9.2014 Liberec Třinec 0:3
5 ne 21.9.2014 Litvínov Kometa 6:1
5 ne 21.9.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
5 ne 21.9.2014 Slavia Sparta 2:5
 
4 pá 19.9.2014 Třinec Vítkovice 3:5
4 pá 19.9.2014 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
4 pá 19.9.2014 Zlín Liberec 2:5
4 pá 19.9.2014 Kometa Olomouc 4:2
4 pá 19.9.2014 K. Vary Sparta 4:1
4 pá 19.9.2014 Hr. Králové Pardubice 3:2
4 pá 19.9.2014 Slavia Plzeň 2:1
 
3 út 16.9.2014 Vítkovice Kometa 3:1
3 út 16.9.2014 Litvínov Třinec 3:2sn
3 út 16.9.2014 Olomouc Zlín 3:2
3 út 16.9.2014 Pardubice Slavia 4:2
3 út 16.9.2014 Liberec Hr. Králové 2:1
3 út 16.9.2014 Plzeň K. Vary 2:1
3 út 16.9.2014 Sparta Ml. Boleslav 3:4
 
2 ne 14.9.2014 Třinec Olomouc 6:1
2 ne 14.9.2014 K. Vary Vítkovice 3:4
2 ne 14.9.2014 Slavia Liberec 3:2
2 ne 14.9.2014 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 ne 14.9.2014 Hr. Králové Sparta 3:1
2 ne 14.9.2014 Plzeň Litvínov 2:3sn
 
1 pá 12.9.2014 Třinec Pardubice 2:1
1 pá 12.9.2014 Litvínov K. Vary 5:0
1 pá 12.9.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:5
1 pá 12.9.2014 Olomouc Slavia 2:3sn
1 pá 12.9.2014 Liberec Kometa 3:5
1 pá 12.9.2014 Sparta Plzeň 3:1
1 pá 12.9.2014 Zlín Ml. Boleslav 2:5

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:05x
2:116x
2:1pp2x
2:1sn2x
3:03x
3:117x
3:217x
3:2pp6x
3:2sn5x
4:02x
4:116x
4:218x
4:36x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:02x
5:17x
5:210x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
6:02x
6:14x
6:24x
6:35x
6:42x
6:5pp2x
7:13x
7:42x
7:61x
8:61x
9:12x
9:21x
0:16x
0:23x
0:33x
0:43x
0:53x
0:71x
1:213x
1:2pp3x
1:2sn2x
1:36x
1:47x
1:52x
1:63x
1:81x
2:38x
2:3pp2x
2:3sn9x
2:48x
2:57x
2:63x
2:81x
3:45x
3:4pp4x
3:4sn5x
3:56x
3:64x
3:81x
4:51x
4:61x
5:6sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Hašpl
REPON
Pekařství Frydrych
Alukov
Střída Sport
Reklamní banner
 
Fanshop HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Eshop firmy Hašpl a.s.
Vyhraj Fabii

Nabídka pro vás

Chcete být vidět?

Banner sponzoři

Partner mládežnického hokeje

Edera
SportObchod

iSport fantasy extraliga

Fantasy liga

Charta Fair play