Prodej vstupenek

Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zahájil v pondělí 5. května 2014 prodej permanentek na novou sezonu. Rezervace míst pro stávající majitele skončila v pátek 13. června 2014, uvolněná místa zamířila do prodeje v pondělí 23. června 2014. Klub nabízí fanouškům nově tři druhy permanentních vstupenek: klasik, extra a premium.

Fanoušci mají možnost koupě tří druhů permanentek:

• Permanentka klasik – v ceně je zahrnutý vstup na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje, rezervace místa na play off České pojišťovny a možnost uplatnění padesátiprocentní slevy ze vstupného na domácí utkání základní skupiny Ligy mistrů.
  • Permanentka extra – v ceně je zahrnutý vstup na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje a play off České pojišťovny, dále pak možnost uplatnění padesátiprocentní slevy ze vstupného na domácí utkání základní skupiny Ligy mistrů.
  • Permanentka premium – v ceně je zahrnutý vstup na domácí zápasy základní části Tipsport extraligy ledního hokeje, play off České pojišťovny a na domácí utkání základní skupiny Ligy mistrů.

Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku bez ohledu na její variantu a kategorii do konce měsíce května, obdrží jako dárek čepici s klubovými motivy. Děti do výšky 120 cm nemusí platit vstupné na extraligové zápasy ovšem bez nároku na vlastní sedadlo.

Permanentní vstupenky je možné platit i fakturou. V tomto případě pošlete nejprve objednávku na náš klub (možno i na e-mail info@hcpce.cz) a my s vámi domluvíme způsob úhrady.

ONLINE VSTUPENKY

Kupte si permanentky ONLINE!

Fanoušci si mohou zakoupit permanentní vstupenky také přes systém ONLINE VSTUPENKY, zde si mohou prodloužit své permanentky i jejich stávající držitelé a to opět do 13. června 2014.

Hokejový klub zavedl od minulé sezony tzv. dynamický ticketing. Cena vstupenky se mění dle času prodeje, fanoušci tak v případě zakoupení vstupenky s velkým předstihem mohou ušetřit. Stejný systém je nově zaveden v prodeji permanentek. První vlna prodeje končí v pondělí 18. srpna 2014, poté budou permanentky v průměru o pět procent dražší.

Pokladny pardubické ČEZ Areny budou otevřeny každé pracovní pondělí od 9.00 do 12.00 hodin, v úterý a středy od 12.00 do 17.00 hodin.

Stejně jako v minulé sezoně si mohou fanoušci pořídit permanentní vstupenku na splátky oproti nevratné záloze 500 korun za poukaz, zbylou část doplatíte při výměně poukazu za vlastní permanentku a to do prvního domácího zápasu Tipsport extraligy.

Majitelé permanentek mohou i v nové sezoně využít desetiprocentní slevy na nákup zboží ve fanshopu a na návštěvu Lanového centra Pardubice.

Ceny permanentních vstupenek pro sezonu 2014/2015

Název Permanentka klasik Permanentka extra
Kategorie A (zelená) 6900 Kč 8500 Kč
Kategorie B (žlutá) 5250 Kč 6550 Kč
Kategorie C (červená) 3800 Kč 4900 Kč
Kategorie D (modrá) 2800 Kč 3650 Kč
Kategorie omezená (fialová) 2400 Kč 3000 Kč
Stání (šedá) 2200 Kč 2800 Kč
Uvedené ceny platí pro nákup permanentní vstupenky od 19. srpna 2014.

Ceny vstupenek na Ligu mistrů pro sezonu 2014/2015

Kategorie Ceny pro majitele permanentek 2014/2015*) Ceny
Pokladny ONLINE Pokladny
Sezení A (zelená) 155 Kč 295 Kč 310 Kč
Sezení B (žlutá) 120 Kč 225 Kč 240 Kč
Sezení C (červená) 90 Kč 170 Kč 180 Kč
Sezení D (modrá) 70 Kč 130 Kč 140 Kč
Sezení omezené (fialová) 55 Kč 100 Kč 110 Kč
Stání (šedá) 55 Kč 100 Kč 110 Kč
*) Majitelé permanentek kategorie premium mají vstup zdarma, stačí se prokázat poukazem nebo plastovou permanentkou.
Rozmístění sektorů v ČEZ Areně