10.03.2014

VIDEO: Bude to tvrdší hokej, očekává Július Hudáček

PARDUBICE — Grandiózní výkony předvádí v posledních týdnech brankář Július Hudáček. V závěru klubové sezony chytil neskutečnou formu, kterou potvrdil i v prvním utkání předkola play off. Po vygumování sparťanů v 52. extraligovém kole si na něj nepřišli ani slávisté, pochytal jim všech sedmadvacet střel soupeře.

„Chytalo se mi dobře, povedlo se mi získat nulu, výkon celého mužstva byl výborný. Vstoupili jsme do série, jak jsme si představovali, snad to bude takhle pokračovat dále,“ řekl po skončení utkání Július Hudáček.

Pardubický brankář svůj tým výrazně podržel, třeba už v 5. minutě zneškodnil stoprocentní šanci Pavla Klhůfka. „Tento moment mi pomohl, do té doby nebylo žádné střely, tohle byla první vážná věc a hlavně jsme hned na to skórovali. Pokud by se gólově prosadila Slavia, byl by to úplně jiný zápas,“ poznamenal.

„Očekávám, že slávisté půjdou zítra více do branky, musíme si dát pozor. Oni jsou bojovníci, čeká nás tvrdší zápas pro celý náš tým. Zítřejší duel je pro sérii veledůležitý, jít do trháku 2:0 by bylo super, musíme to tvrdě vydřít. Nejsme uspokojeni, je třeba makat od první do poslední minuty,“ pokračoval v rozhovoru pro klubový YouTube kanál.