02.02.2015
(HoH)

Ne dva, ale tři! Také Tomáš Zohorna míří do reprezentace

PARDUBICE — Útočník HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Tomáš Zohorna byl dodatečně povolán do české hokejové reprezentace pro nejbližší podnik Euro Hockey Tour, kterým je dvojutkání s Ruskem ve čtvrtek v KV Areně a v sobotu v O2 areně.

Tomáš Zohorna nebude jediným Pardubákem v české hokejové reprezentaci na nejbližší akci, spolu s ním byli povoláni obránce Petr Čáslava a útočník Lukáš Radil.

Soudě dle počtu získaných bodů prožívá chotěbořský rodák svou nejlepší sezonu v pardubickém týmu. Ve třiačtyřiceti odehraných zápasech vstřelil dohromady patnáct branek a přidal jedenadvacet nahrávek. Aby vyrovnal svůj osobní rekord z minulé sezony, potřebuje získat pouhý bod!

Útočník #hcpce TOMÁŠ #ZOHORNA otevřel skóre šlágru 40. kola @telh_cz proti @hc_ocelari_trinec! #PCEvTRI

Fotka zveřejněná uživatelem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (@hcpce),

Trojice hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice nejsou jedinými reprezentanty ve spojení s východočeským klubem. Z Kontinentální hokejové ligy přiletí na reprezentační sraz obránce Jan Kolář z Admiralu Vladivostok a útočník Petr Koukal, který letos působí v helsinském Jokeritu. V neděli 1. února 2015 trenér Vladimír Růžička navíc povolal obránce Jakuba Nakládala, který letos hraje v TPS Turku.