Redakce, foto: Ronald Hansel

Dorostenci vstupují do play off. Ve čtvrtfinále vyzvou Hradec!

Pardubičtí dorostenci vstupují do čtvrtfinále play off! V něm vyzvou, stejně jako A tým Dynama, rivala z Hradce Králové. První zápas v enteria areně začíná v pondělí 18. března v 17 hodin, druhý zápas o den později ve stejný čas. Přijďte podpořit dorost v play off!

Dorostenci Dynama si v nadstavbové skupině O pořadí v play off extraligy dorostu vybojovali přímý postup do čtvrtfinále a nemuseli tak absolvovat předkolo. Svého soupeře se následně dočkali, stejně jako A tým Dynama vyzvou také dorostenci v boji o semifinále Mountfield HK!

Série hraná na tři vítězná utkání začíná v pardubické enteria areně v pondělí 18. března v 17 hodin. Dynamo svého rivala v této sezoně čtyřikrát porazilo a pouze jednou na Hradec nestačilo. Nyní ovšem začíná vše nanovo a pardubičtí dorostenci chtějí vybojovat postup do semifinále!

Přijďte podpořit dorost Dynama v Play off extraligy dorostu!

Rozpis čtvrtfinále Play off extraligy dorostu:

1. HC Dynamo Pardubice vs. Mountfield HK 18. 3. v 17:00 enteria arena, velká hala
2. HC Dynamo Pardubice vs. Mountfield HK 19. 3. v 17:00 enteria arena, velká hala
3. Mountfield HK vs. HC Dynamo Pardubice 22. 3. v 18:00 ČPP Aréna
příp. 4. Mountfield HK vs. HC Dynamo Pardubice 23. 3. v 16:15 ČPP Aréna
příp. 5. HC Dynamo Pardubice vs. Mountfield HK 25. 3. v 15:00 enteria arena, velká hala