05.01.2007
(HoH)

HC Moeller Pardubice má nového partnera: ČD Telematika

Silného obchodního partnera získal do svého portfolia pardubický hokejový klub. Dnes na tiskové konferenci před zápasem se Znojemskými Orly byl představen nový obchodní partner HC Moeller Pardubice – společnost ČD Telematika.

» www.cdt.cz

„Spolupráce s HC Moeller Pardubice souvisí s naší novou strategií. Díky ní se můžeme stát silným hráčem na trhu. Naším majoritním vlastníkem je společnost České dráhy, které podporují sport. Mně osobně je hokej nejbližší,“ podotkl generální ředitel společnosti ČD Telematika Stanislav Beneš.

Smlouva byla podepsána na jeden kalendářní rok s opcí. „Nebudeme zveřejňovat finanční detaily, jen mohu říci, že se jedná o spolupráci bezbonusového charakteru,“ doplnil generální manažer HC Moeller Pardubice Zbyněk Kusý.

„Jsme rádi, že spolupracujeme se společností z oblastí, z níž jsme neměli dosud žádného partnera. V klubu se staráme o 300 dětí, což samozřejmě přináší nějaké náklady. Tento silný partner nám pomůže,“ dodal generální manažer HC Moeller.