29.8.2023

Béčko podruhé poráží Třebíč! Jediným gólem rozhodl zápas Vojtěch Tvrdík

Dynamo B počtvrté vítězí v přípravě na novou sezonu! V odvetném utkání proti Třebíči bylo znovu úspěšnější. Tentokrát zápas rozhodoval jediný gól. Úspěšným střelcem byl Vojtěch Tvrdík, první nulu v pardubickém dresu udržel brankář David Honzík.

přát., úterý 29.8.2023, KHNP Aréna

Horácká Slavia Třebíč

Dynamo Pardubice B

0:1 0:0 0:0
Branky a nahrávky: 5. Tvrdík (Žalčík). Vyloučení: 2:3, navíc Lichtag 5+OK. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1.
Horácká Slavia Třebíč: Altrichter – Bořuta, Baláž, Poizl, Vodička, Svoboda, Furch – Dočekal, Bitter, Psota, Svoboda Matěj, Malý, Ferda, Berka, Vodný, Frömel, Michalčuk, Svoboda Matyáš, Stehlík
Dynamo Pardubice B: Honzík – Zdráhal, Kubíček, Koudelka, Bukač, Voženílek, Tvrdík – Pochobradský, Rákos, Žalčík, Hrníčko, Kaut, Lichtag, Kaplan, Mikyska, Herčík, Zeman, Paleček

Druhý souboj mezi Třebíčí a B-týmem Dynama sliboval ofenzivní podívanou, vždyť první střetnutí nabídlo 12 branek ze hry a rozhodnout musely až samostatné nájezdy, ve kterých byli nakonec úspěšnější hráči Dynama a zvítězili 7:6.

Tento zápas ale přinesl naprostý opak. Jediná branka rozhodla o vítězi odvetného klání, úspěšnější byli znovu pardubičtí hráči. Rozhodující gól vstřelil už v páté minutě obránce Vojtěch Tvrdík, který krátce po přesilové hře nahazoval puk od modré čáry a překonal Altrichtera.

Diváci dále sledovali defenzivnější zápas, než nedávno v Chrudimi. Oba týmy si sice vytvořily větší šance, ale ty už pochytali brankáři. Právě gólman David Honzík podal skvělý výkon a připsal si první nulu v pardubickém dresu.

Dynamo B zvítězilo v Třebíči 1:0 a připsalo si čtvrtou výhru v přípravě na novou sezonu.

foto: Sabina Prokešová