25.08.2023

Junioři v sobotu startují nový extraligový ročník!

Junioři Dynama v sobotu 26. srpna odstartují extraligový ročník 2023/24! V prvním kole nejvyšší soutěže přivítají v enteria areně HC Olomouc. Utkání začíná ve velké hale od 15:00, vstup je umožněn zdarma přes vrátnici enteria areny.

Pardubičtí junioři vstoupí v sobotu 26. srpna do nového extraligového ročníku. Nejstarší akademická kategorie Dynama chce v sezoně navázat na úspěšnou přípravu. Svěřenci Davida Havíře a Martina Koudelky totiž v předsezonním období prohráli pouze jediné utkání, a to v rámci domácího turnaje O pohár primátora s Kometou Brno. Právě každoroční turnaj nakonec pardubičtí junioři ovládli a zvítězili i v dalších třech přípravných zápasech.

První kolo juniorské extraligy sehrají junioři Dynama s Olomoucí. Úvodní buly prvního ostrého zápasu padne ve velké hale enteria areny v 15:00. Vstup na utkání je umožněn zdarma přes vrátnici.