05.12.2013
(HoH)

Dvojice „Pardubáků“ míří na zimní univerziádu

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice bude mít dva zástupce na 23. Zimní univerziádě, kterou hostí italské Trentino v příštích dvou týdnech. Český univerzitní sport budou reprezentovat obránce Michal Štědrý a útočník Patrik Poulíček.

Obránce Michal Štědrý je v této sezoně nejproduktivnějším bekem v juniorce HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s bilancí sedm asistencí. Na svůj premiérový gól zatím stále čeká. Útočník Patrik Poulíček má na svém kontě pět startů v Tipsport extralize, v té juniorské je nejlepším střelcem Pardubic s dvanácti brankami, k tomu přidal osm asistencí, které jej posunuly do čela kanadského bodování týmu.

Česká hokejová reprezentace se ve skupině B střetne se Slovenskem, Ruskem a Velkou Británií. První dva týmy postupují do čtvrtfinále play off.

Zápasy českého týmu na zimní univerziádě

Čtvrtek 12. prosince od 20.30 hodin, Gianmario Scola Arena Canazei:
SLOVENSKO – ČESKÁ REPUBLIKA

Sobota 14. prosince od 16.30 hodin, Gianmario Scola Arena Canazei:
ČESKÁ REPUBLIKA – RUSKO

Pondělí 16. prosince od 20.30 hodin, Gianmario Scola Arena Canazei:
ČESKÁ REPUBLIKA – VELKÁ BRITÁNIE