Dominik Hašek se na novou sezonu připravuje v Pardubicích 

Dominik Hašek se na novou sezonu připravuje v Pardubicích

9.8.2012 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice je potěšen, že si jej brankář Dominik Hašek vybral pro přípravu na novou sezonu. Ve čtvrtek 9. srpna 2012 začal světový gólman s přípravou na ledě, vstoupil do ní s pardubickým A týmem.

„Je pro nás ctí, že nás Dominik Hašek využil nabídky společného tréninku s naším A týmem. Připravíme mu co nejlepší podmínky pro to, aby se mohl co nejlépe připravit na svou novou sezonu,“ uvedl generální manažer klubu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Dominik Hašek se bude s pardubickým „áčkem“ připravovat dle svých potřeb. „Vycházíme mu maximálně vstříc. Dominik samozřejmě může využívat veškeré zázemí kabiny A týmu, má k dispozici úplný servis, ale svůj tréninkový režim si řídí on sám. Jsme moc rádi, že si vybral svůj mateřský klub pro svou přípravu na novou sezonu,“ řekl Ondřej Šebek.

V minulé sezoně Dominik Hašek od hokeje odpočíval. Letos by se podle svých slov rád vrátil k vrcholovému hokeji. „Pardubice mu umožní se co nejlépe připravit na novou sezonu, ať bude chytat kdekoliv. Jsem přesvědčen, že jeho přítomnost na ledě bude i pro naše hráče přínosem a motivací v přípravě na extraligovou sezonu,“ doplnil generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

 

Komentáře

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Partneři

Město Pardubice
 
Chládek a Tintěra
go4games
Střída Sport
Autocentrum Barth
REPON
Pekařství Frydrych
Lanové centrum Pardubice
Lumius
Alukov
Hašpl
Reklamní banner
Skupina ČEZ
 
Eshop firmy Hašpl a.s.
Autocentrum BARTH

Nabídka pro vás

Soutěž

Banner sponzoři

Chcete být vidět?

Banner sponzoři

Instagram

Instagram

Partner mládežnického hokeje

Edera
SportObchod

iSport fantasy extraliga

Fantasy liga

Charta Fair play