Permanentky na Dynamo A

Prodej permanentních vstupenek odstartuje 29. května 2024. Permanentky sl budete moci zakoupit on-line, v aplikaci HC Dynamo a případně také na pokladnách enteria areny.

Pro permanentkáře z minulé sezony začíná prodej 29. května. Rezervace jejich míst z předešlého ročníku trvá až do 27.6. do 18:00.

29. května startuje prodej také pro majitele účtu Dynamo ID, jejichž předkupní právo na volná místa končí 31.5. v 18:00 a ihned navazuje spuštění volného prodeje.

Prodej permanentních vstupenek na Dynamo v rámci následujícího ročníku Tipsport extraligy ledního hokeje bude zakončen 31.7. ve 23:59.

S nákupem permanentek se bude, jako již tradičně, pojit několik zvýhodnění. Jedním z nich je také 10% bonus na novou permici pro držitele permanentních vstupenek z minulé sezóny. Od letošní sezony si navíc můžete vybrat, zda si přejete permanentní vstupenku jako plastovou kartu, či nikoli a permice vám bude stačit v mobilní aplikaci HC Dynamo.

Liga mistrů

V loňské sezóně měli permanentkáři bonus na nákup vstupenek na prestižní Ligu mistrů. Ta už letos nebude potřeba, všechny tři zápasy základní části této soutěže jsou již zahrnuty v permanentce! Stejně jako na extraligové zápasy, také na základní část Ligu mistrů tedy budete moci v případě nákupu permanentky přijít bez jakýchkoli starostí.

Předkupní právo na play off

Každý majitel permanentní vstupenky získá automaticky předkupní právo na své místo pro zápasy play off. Jedinou zárukou, jak se dostat na utkání Dynama v rámci vyřazovacích bojů, je tedy zakoupení permanentky.

Téměř všechna domácí utkání Dynama v play off 2024 byla beznadějně vyprodaná. Vstupenky na finálové zápasy zmizely z online prodejního systému dokonce v řádu jednotek minut. Každý z majitelů permanentní vstupenky bude moci po omezenou dobu využit rezervaci na své místo k nákupu vstupenky na daný zápas vyřazovacích bojů. Jedině s permanentní vstupenkou tak máte stoprocentní jistotu, že se na zápasy play off podíváte.

Bonusový voucher

Nákupem permanentní vstupenky navíc získáte bonusový voucher, se kterým budete moci zakoupit výhodněji kroniku Dynamo100, nebo jiné produkty Dynama. Voucher můžete uplatnit ihned po nákupu permice v našem fanshopu.

Kromě toho zůstává pro permanentkáře také 10% bonus na klubové zboží z fanshopu Dynama. Výjimku tvoří pouze speciální předměty, jako jsou: kniha Dynamo Bez frází, film Navždy za Dynamo, Magazín Dynamo, poštovní arch známek Dynamo 100 a speciální předměty od Got Authentic. Sleva se nesčítá se se slevou z Dynamo karty.

KategorieCena nové permiceCena se slevou pro loňské permanentkáře
A13 900 Kč12 500 Kč
B11 000 Kč9 950 Kč