30.9.2017
Jan Hrabal

Starším dorostencům se nepovedla přestřelka v Českých Budějovicích

ČESKÉ BUDĚJOVICE — S porážkou 3:5 odjeli starší dorostenci Dynama z jihu Čech. Po Buckově trefě z první minuty vedli, domácí ale otočili vývoj utkání. K bodovému zisku nepomohly ani následné branky Radka Šíra a střelce prvního gólu.

NOEN extraliga staršího dorostu, 8. kolo, sobota 30.9.2017, Budvar aréna

České Budějovice

Dynamo Pardubice

5:3
2:1, 0:1, 3:1
Branky a nahrávky: 13:42 Hubata (Egert, Hrubec), 13:58 Vaculík, 41:32 Grossmann (J. Čížek, Beránek), 48:54 Egert (Šafář, Řezáč), 58:08 Řezáč (Vávra) – 0:56 Bucek (Zeman, Jelínek), 26:27 Šír (Oliva, Dubovči), 55:01 Bucek (Jelínek, Rozlílek). Rozhodčí: Pešina – Mertl, Zíka. Vyloučení: 7:7, navíc Kubíček (Motor České Budějovice) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. Diváci: 85. Střely na branku: 35:30. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.
České Budějovice: Svoboda – Pánek, Vávra, Kubíček, Škola, Čížek, Šafář, Hubata – Holý, Beránek, Krcho, Řezáč, Tisoň, Petřík, Egert, Hrubec, Vaculík, Čížek, Masopust, Grossmann.
Dynamo Pardubice: Nečas (13:58 Růžička) – Dubovči, Oliva, Leder, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek, Koffer.