17.02.2016

VIDEO: Chtěl jsem trefit bránu, řekl ke své trefě Michal Šeda

PARDUBICE — Nadějně vstoupili hokejisté Pardubic do utkání se Zlínem. Dynamo poslal v 15. minutě do vedení Michal Šeda, Východočeši bohužel těsné vedení neudrželi a s týmem PSG prohráli.

„Před zápasem jsme věděli, o co hrajeme. Mohli jsme se přiblížit desítce, ale místo toho nám odskočila. První třetinu jsme odehráli dobře, škoda, že jsme nevstřelili dva tři góly, zápas by vypadal jinak. Když to bylo o jeden, tak jsme věděli, že Zlín se bude nadále tlačit, tak to také bylo,“ ohlédl se za zápasem pardubický obránce.

Jeho trefa na bodový zisk nestačila. „Nebyla to nacvičená souhra. Kluci vybojovali puk v rohu, Dmitrij mi krásně nahrál na místo, kam jsem si sjel, já chtěl jen trefit bránu,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.