28.01.2007
Redakce Pardubického hokejového Zvonu

V nedělním Zvonu naleznete plakát Petra Sýkory

Po velkém vítězství na ledě pražské Sparty přivítá do ČEZ Arény momentálně trápící se tým Třince a Zvon u toho nemůže chybět. Přinese mimojiné dvoustránkový rozhovor s Petrem Čáslavou, pokračování extraligové ankety mezi klubovými funkcionáři, vyčerpávající zpravodajství z pátečního duelu a nový plakát Petra Sýkory.

V pravidelném rozhovoru jsme se tentokrát zeptali Petra Čáslavy na řadu zajímavých témat. Dozvíte se, jak viděl páteční zápas se Spartou, jak je spokojen se svým výkonem, když zaznamenal pět kladných bodů do tabulky +/−. Pochopitelně jsme neopomněli zeptat ani jeho reprezentační kariéru a případné „zaječí úmysly“ do zahraničí.

Na plakátu vám přinese nový plakát nejlepšího střelce letošní O2 extraligy – Petra Sýkory. Sýkoru jsme tentokrát zvěčnili na formátu A4 na výšku, který je jak součástí každého Zvonu, tak si jej můžete zakoupit samostatně za sníženou cenu 10 korun za kus.

V minulém čísle jsme avizovali pokračování ankety o tým, který předvádí nejatraktivnější hokej, hraje nejvíce v duchu fair play, má nejlepší diváky a je psychicky nejvyrovnanější. Toto pochopitelně plníme… A proto se můžete těšit na odpovědi klubových funkcionářů a poté si je porovnat s odpovědmi novinářů z minulého čísla… A pokud jste si naposledy Zvon nekoupili, není nic lehčího než dojít ke stánku a starší číslo si zakoupit.

Z dalších částí jsme nezapomněli na reportáž z minulého zápasu, pozápasové ohlasy a pochopitelně vám také pořádně představíme dnešního soupeře. Z pravidelných rubrik jen avizujeme Pardubické v NHL, kteří se v noci tak činili, že jsme museli posunout o hodinu uzávěrku dnešního čísla.

Soutěže patří ke každému Zvonu, a proto ji ani tentokrát nemůžeme v pozvánce vynechat. V dnešním čísle se opět vracíme k velice oblíbené soutěži o 10 Výhodných menu, takže jako obvykle stačí si koupit Zvon, správně odpověď na otázku na soutěžním kuponu a čekat, zda štěstěna vylosuje právě vás!

Navíc vám Zvon i v tomto případě přinese 20% slevový kupon do jedné z pardubických restaurací…

Pardubický hokejový Zvon získáte na obvyklých prodejních místech v ČEZ Areně za nezměněnou cenu – předplatitele stojí patnáct korun, ostatní zájemce o pět korun víc. U prodejních stánků jsou k dispozici i všechna starší čísla a samostatně prodejné plakáty.