07.10.2006
Redakce Pardubického hokejového Zvonu

Nezapomenutelný duel se Slavií přiblíží Tomáš Rolinek v nedělním Zvonu

V nedělním Zvonu, který vyjde u příležitosti utkání HC Moeller se Znojemskými Orly, si budete moci připomenout páteční vystoupení Pardubic v Sazka Areně – v reportáži vám přiblížíme utkání, které si tisíce pardubických fanoušků na tribunách pořádně užily… Mimo jiné vyzpovídáme Tomáše Rolinka a tentokrát se zaměříme na start kanadsko-americké NHL.

V rozhovoru si tentokrát přečtete názory Tomáše Rolinka. Dozvíte se, jak se mu zamlouval páteční zápas a jak se s odstupem dívá na svou loňskou premiéru v reprezentačním dresu. O včerejším duelu mimo jiné říká: „Je to paráda, když je Slavia poslední a nám to šlape,“ libuje si pardubický útočník, kterému je věnována dvoustrana s rozhovorem.

V noci ze středy na čtvrtek začala zámořská NHL. Jaká bude? To se vám pokusíme nastínit na další dvoustraně a dozvíte se také, jak si v úvodních zápasech vedli pardubičtí hráči a odchovanci v barvách jednotlivých zámořských týmů.

Chybět nebudou tradiční statistiky, zajímavosti, soupisky obou klubů a extraligové tabulky a samozřejmě ani oblíbený plakát ve formátu A4 a zbrusu nové grafice – tentokrát na něm bude Petr Koukal.

Zvon najdete i v neděli na obvyklých prodejních místech v ČEZ Areně. A stále ještě platí možnost zakoupit výhodné předplatné a zapojit se do soutěže o zajímavé ceny. Informujte se na prodejním stánku v útrobách arény.