04.08.2016
Jan Vavřina, Jan Hrabal

Mountfield Cup se blíží. Pojeďte fandit do Hradce Králové!

PARDUBICE — První hokejový víkend nové sezony je tu, Dynamo se na Mountfield Cupu postupně střetne s Avangardem Omsk, Salavatem Julajev Ufa a domácím Mountfieldem HK. Vstupenky na jednotlivé zápasy jsou stále v prodeji, zakoupit si je můžete na pokladnách Fortuna arény, a to v pátek a v sobotu od 13.00 hodin a v neděli od 11.00 hodin, nebo online na www.mountfieldhk.cz. Cena lístku bez určení místa na jedno utkání činí 100 korun, v případě nákupu všech šesti 480 korun.

Mountfield Cup

Rozpis Dynama Pardubice na Mountfield Cupu 2016

• Pátek 5. srpna 2016 od 14.30 hodin:
    Avangard Omsk – HC Dynamo Pardubice
  • Sobota 6. srpna 2016 od 14.30 hodin:
    Salavat Julajev Ufa – HC Dynamo Pardubice
  • Neděle 7. srpna 2016 od 18.00 hodin:
    Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice

Na všechny zápasy Dynama na Mountfield Cupu pořádají Dynamo FANS vlakové výjezdy. Veškeré informace o nich naleznete na facebookových stránkách Dynamo FANS.

Vstup do Fortuna arény bude návštěvníkům umožněn vždy hodinu před startem utkání, a to pouze hlavním vchodem. Po odpoledním zápase bude nezbytně nutné opustit prostory haly, aby mohla být připravena na večerní duel.

Návštěvníci, u kterých budou u vstupu na stadion nalezeny nepovolené předměty (zejména pyrotechnika a zbraně), nebudou v žádném případě do haly vpuštěni, stejně jako osoby pod vlivem alkoholu, či jiných omamných látek.

Povinnost návštěvníků utkání je dodržovat veškeré podmínky návštěvního řádu, prostory haly a jejího okolí budou, stejně jako při jiných zápasech, monitorovány kamerovým systémem. Jakékoliv případné škody či následky chování budou na základě těchto záběrů řešeny přímo s viníky.

Z důvodu probíhající výstavby skyboxů budou z bezpečnostních důvodů uzavřeny sektory E, F, G, K, L a M. Pořádající klub stanovil z důvodu probíhajících stavebních prací zákaz vstupu do těchto sektorů, ve všech prostorách Fortuna arény je nutné dbát zvýšené opatrnosti.

Co se týče parkování, před Fortuna arénou probíhá rekonstrukce horkovodu, proto je vjezd na zdejší parkoviště zakázán. Mountfield HK doporučuje ponechat váš vůz na okolních parkovištích, využít parkovací dům v bývalém pivovaru nebo odstavné parkoviště u koupaliště Flošna.

Před pátečním večerním duelem Mountfield HK – Salavat Julajev Ufa proběhne zahajovací ceremoniál, po posledním utkání turnaje zase ceremoniál závěrečný. Na něm bude celkovému vítězi předán bezmála jeden metr vysoký pohár, pět hráčů se navíc dočká individuálních ocenění – vyhlášen bude nejlepší střelec, brankář, obránce, útočník a nejužitečnější hráč turnaje.

Režie akce se ponese v extraligovém duchu, návštěvníci se mohou těšit na bohaté občerstvení, doprovodný program i zajímavé soutěže. Přijde si užít první zápasy v sezoně, navíc proti špičkovým týmům!