10.04.2012
(HoH)

Dnes se vám podepíše Libor Pivko!

PARDUBICE — I před druhým finálovým utkáním si můžete nechat podepsat bývalého pardubického hokejistu. Pozvání přijal šikovný útočník Libor Pivko, jenž se zúčastní své autogramiády v 17.00 hodin ve foyer u Jižní tribuny v ČEZ Areně.

Dvaatřicetiletý Libor Pivko přišel do Dinama Minsk před touto sezonou z Nižněkamsku. V Pardubicích hrál v letech 2007 až 2010. V sezoně 2009/2010 se spolupodílel na zisku mistrovského titulu, v play off zaznamenal ve třinácti utkáních dva góly a osm asistencí s cenným ziskem osmi kladných bodů v hodnocení +/−.

V letošních 47 zápasech si připsal 18 bodů za sedm branek a 11 asistencí. Ve čtyřech duelech play off nebodoval. Zápasy Dinama v této sezoně navštěvovalo v průměru 14 197 diváků na zápas, což je nový rekord Kontinentální hokejové ligy.