21.09.2006
Jan Hrabal, ilustrační koláž Radek Krejsa

Aktuální informace k utkání v Sazka Areně

AKTUALIZOVÁNO 3. října 2006! Na utkání HC Slavia Praha – HC Moeller Pardubice objednal pardubický hokejový klub speciální vlak pro fanoušky pardubického hokeje! Vlak je naplněn, další objednávky se nepřijímají! Vlak vyjede 6. října 2006 v 17.00 hodin ze stanice Pardubice hlavní nádraží přímo do stanice Praha–Libeň. Zpět na východ Čech se vydá z libeňského nádraží ve 22.25 hodin. Vlak je přímý, zastaví na přání fanoušků pouze ve stanici Kolín. Z důvodu velkého zájmu posílí České dráhy i rychlík „Bečva“, který jede z Pardubic v 16.47 hodin. České dráhy vyšly vstříc HC Moeller Pardubice a na zpáteční cestu posílí rychlík „Vltava“ s odjezdem ze stanice Praha–Libeň ve 22.34 hodin.

Na „Dynamoexpres“ byly vydáno více než 700 lístků, vlak je naplněn. Už se nepřijímají další objednávky!

V „Dynamoexpresu“ platí pouze jízdenky označené na zadní straně razítkem hokejového klubu. České dráhy vzhledem k obrovskému zájmu posílí i pravidelný rychlík R 622 „Bečva“ (Vsetín – Praha – Cheb). Posilové vozy pro fanoušky HC Moeller Pardubice budou řazeny za lokomotivou.

Jednání Českých drah a HC Moeller Pardubice byla úspěšná a pro fanoušky, kteří nemají jízdenku na „Dynamoexpres“, bude ve směru z Prahy posílen rychlík „Vltava“, který mimořádně zastaví ve stanici Praha–Libeň, kde má stanoven odjezd na 22.34 hodin!

Společně s Českými dráhami věříme, že si fanoušci pardubického hokeje zachovají i nadále pověst slušných lidí, aby mohl být případně v nedaleké budoucnosti opět vypraven posilový spoj pro fanoušky HC Moeller Pardubice.

„Dynamoexpres“ je přímý, zastaví na přání fanoušků pouze ve stanici Kolín. Utkání mezi Slavií a Pardubicemi, které se uskuteční 6. října 2006, má začátek naplánovaný na 19.00 hodin. Pojeďte podpořit HC Moeller Pardubice přímo!

Jízdní řád „Dynamoexpresu“

CESTA TAM                                    CESTA ZPĚT
Pardubice hl. n.           17.00             Praha–Libeň                22.25
Kolín              17.25   17.26             Kolín              23.01   23.02
Praha–Libeň        18.02                     Pardubice hl. n.   23.27

Jízdní řád R 622 „Bečva“ (cesta tam) a R 209 „Vltava“ (cesta zpět)

CESTA TAM                                    CESTA ZPĚT
Česká Třebová      15.45   15.56             Praha–Libeň                22.34
Ústí nad Orlicí    16.05   16.07             Kolín              23.08   23.11
Choceň             16.20   16.22             Pardubice hl. n.   23.38   23.42
Pardubice hl. n.   16.43   16.47             Choceň               |       |
Kolín              17.11   17.14             Ústí nad Orlicí      |       |
Praha–Libeň        17.50                     Česká Třebová       0.20    0.23

Rychlík „Vltava“ ve stanicích Choceň a Ústí nad Orlicí nezastavuje.

Vstupenky na utkání

Vstupenku na tento zápas můžete získat čtyřmi způsoby: Buď si ji zakoupit přímo na prodejním místě Sazky, nebo přes Fan Club HC Pardubice, nebo rezervací přes www.sazkaticket.cz a nebo si ji můžete zakoupit v den utkání v Sazka Areně. Aktuální vývoj prodeje vstupenek na toto utkání lze ověřit přes http://www.sazkaticket.cz. Prodej vstupenek přes on line terminály Sazka skončí 6. října 2006 v 19.00 hodin. Prodej přes webový portál www.sazkaticket.cz bude uzavřen 4. října 2006 ve 24.00 hodin. Pokladny Sazka arény jsou otevřeny pouze v den utkání od 15.00 do 21.00 hodin.

K přepravě v Praze můžete zdarma využít městskou hromadnou dopravu, a to počínaje dvě hodiny před začátkem utkání až do půlnoci. Jediným průkazem vám bude platná vstupenka na zápas.

Doporučený postup k zakoupení vstupenky

Platí do 4. října, 24.00 hodin. Po tomto datu je prodej možný pouze na terminálech Sazky.

1. zaregistrujte se na portálu www.sazkaticket.cz
  2. klikněte na „Domácí utkání HC Slavia Praha“
  3. klikněte na odkaz „Vstupenky“ zápasu HC Slavia Praha – HC Moeller Pardubice (ID 1501367)
  4. zvolte si sektor, kam si chcete zakoupit vstupenky (pro fanoušky hostujícího celku jsou přednostně určeny sektory 117 a 118)