Mobilní aplikace

Do nové sezony vstupuje hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s novou mobilní aplikací. Díky ní získáte úplný přehled o dění v klubu. Aplikace je určena pro chytré mobilní telefony s operačními systémy Android nebo iOS.

V nové mobilní aplikaci naleznete souhrnně výsledky A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a další novinky z hokejového klubu. Navíc si zde můžete prohlédnout obsahy sociálních sítí HC ČSOB Pojišťovna Pardubice včetně videí na YouTube.

Aplikaci naleznete ke stažení pro operační systém iOS v AppStore, pro Android v Google Play.

Rádi uvítáme jakékoliv náměty k rozšíření a vylepšení aplikace. Ty nám posílejte do vzkazů redakci. Již brzy vyjde nový update mobilní aplikace HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

iTunes
QR kód