Kniha „Historie pardubického hokeje pokračuje“

Kniha „Historie pardubického hokeje pokračuje“ je v prodeji

Výhodná nabídka!

Cena publikace činí 390 korun. Majitelé permanentek na sezonu 2013/2014 si ji mohou na pokladnách ČEZ Areny pořídit za 250 korun.

Nová kniha „Historie pardubického hokeje pokračuje“ navazuje na úspěšná předchozí dvě vydání, která rovněž napsal klubový historik Milan Černický. Obsahuje ohlédnutí za posledními sezonami včetně těch mistrovských v letech 2010 a 2012. Dále si můžete přečíst poutavé příběhy osobností pardubického hokeje – Viléma Weise, Evžena Musila, Vladimíra Martince, Milana Jiroutka a dalších.

Milovníci statistik naleznou v této knize seznam všech zápasů Pardubic v naší nejvyšší soutěži do začátku sezony 2012/2013 včetně souhrnů bilancí s jednotlivými týmy a další přehledně seřazená historická fakta.

Smarty

Fanshop HC ČSOB Pojišťovna Pardubice