Hromadné objednávky

1. Objednávku více než 20 vstupenek na libovolné extraligové utkání (na objednávku na menší počet vstupenek nebude brán zřetel!) zašlete na e-mailovou adresu jan.kratochvil@hcpce.cz nejpozději do 5 pracovních dnů před zápasem. K dispozici jsou pouze vstupenky k sezení kategorií C a D, dále pak vstupenky k stání.
  2. Do předmětu e-mailu vepište „Hromadna objednavka“.
  3. Do textu vepište následující údaje dle příkladu:
  4.           Zápas: 51. kolo: PCE–SPA
              Počet lístků: 20
              Celková cena: 3400 Kč
              Sektor: 414
              Jméno a příjmení: Jan Novák
              Rodné číslo: xxxxxx/xxxx
              Mobilní telefon: xxx/xxxxxx

Platba

1. Po objednání je nutno částku odpovídající celkové ceně vstupenek uhradit do dvou dnů ve prospěch účtu číslo 1206778349/0800 vedeného u České spořitelny. Doporučujeme provést platbu v hotovosti na kterékoliv pobočce České spořitelny nebo bezhotovostním převodem z účtu vedeného u České spořitelny, případně využitím služby České spořitelny – Home banking. Při bezhotovostním převodu z účtů vedených u jiných peněžních ústavů není zaručeno včasné převedení částky a její připsání na výše uvedený účet!
  2. Do položky „Variabilní symbol“ vepište své rodné číslo bez lomítka totožné s rodným číslem. na objednávce (tedy maximálně 10 znaků), do položky „Specifický symbol“ nebo do položky „Zpráva pro příjemce“ pak číslo sektoru do kterého vstupenky objednáváte.

Vydání vstupenek

1. Po připsání vaší platby na výše uvedený účet, obdržíte e-mailem zprávu o potvrzení zaplacení vaší hromadné objednávky.
  2. Vstupenky obdržíte v den utkání od 13.00 hodin na pokladně ČEZ Areny (Internetové rezervace) po předložení průkazu totožnosti. Rodné číslo uvedené na průkazu totožnosti musí souhlasit s rodným číslem v objednávce. Sebou vezměte i doklad o provedení platby (v případě využití služby GSM banking postačí pouze průkaz totožnosti).

Informace o službě získáte na e-mailu: jan.kratochvil@hcpce.cz.

Smarty

Fanshop HC ČSOB Pojišťovna Pardubice