27.2.2015
(HoH)

Starší dorostenci otočili v Litomyšli duel s Kometou Brno

LITOMYŠL — Přes šest stovek fanoušků nalákal na litomyšlský zimní stadion souboj starších dorostenců HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s Kometou Brno. Jihomoravané se sice ve druhé třetině ujali vedení, ale nejprve ve 33. minutě vyrovnal využitou přesilovkou David Voženílek a o jedenadvacet minut později vstřelil vítězný gól Filip Zadina.

RAKO extraliga staršího dorostu, 43. kolo, pátek 27.2.2015, Zimní stadion Litomyšl

Kometa Brno

2:1
0:0, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 32:29 Voženílek (Zadina), 53:47 Zadina (Machala, Faltys) – 26:23 Ferda (Petrla). Rozhodčí: Horinek – Budínský, Lučan. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. Diváci: 623. Střely na branku: 37:22. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
Dynamo Pardubice: Červený – Boček, Faltys, Horyna, Kučera, Mikulčák, Rudy, Trejbal – Cach, Dušek, Hoskovec, Jajcay, Krejčík, Machala, Martinec, Petrus, Roubal, Tomaník, Voženílek, Zadina.
Kometa Brno: Slavíček – Furch, Gotthard, Jirůšek, Kratochvíl, Petrla, Sedláček, Trnka – Čejka, Ferda, Hasoň, Havlát, Havránek, Heinrich, Hroudný, Knap, Mlynář.