24.11.2014
(HoH)

Mladší dorostenci fantasticky otočili duel s Mladou Boleslaví

PARDUBICE — Prohrávali 0:3, ale nevzdali se. Mladší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice předvedli v utkání s Mladou Boleslaví famózní obrat, po kterém vyhráli 5:4 v prodloužení. Dvěma góly se blýskl Adam Ružička, který trefil také druhý bod v prodloužení, prosadili se také Michal Machač, Michal Pochobradský a Matěj Blümel. Pardubické naděje zakončily první část sezony na velmi pěkném druhém místě a postupují skupiny A v další části soutěže a mají jasné play off!

ELIOD extraliga mladšího dorostu, 18. kolo, neděle 23.11.2014, ČEZ Arena Pardubice

Mladá Boleslav

5:4p
0:1, 0:2, 4:1 – 1:0
Branky a nahrávky: 48:10 Ružička (Pochobradský, Rudy), 50:12 Machač (Žouželka), 51:11 Pochobradský (Ružička, Zahradník), 57:56 Blümel (Machala, Machač), 62:42 Ružička (Mert, Blümel) – 17:44 Zich (Flynn), 25:17 Křížek (Jeník), 31:37 Jeník (Dvořák, Duda), 57:39 Hrachovec (Rudolph, Křížek). Rozhodčí: Padevět – Suchánek, Špulák. Vyloučení: 4:3. Bez využití. V oslabení: 1:1. Diváci: 83. Střely na branku: 35:32. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4, 5:4.
Dynamo Pardubice: Vlk (7:39–12:14 a 25:17 Jánský) – Dubovči, Javůrek, Mert, Oliva, Rudy, Sýkora, Žouželka – Blümel, Bucek, Machač, Machala, Matýs, Pochobradský, Ružička, Svatoš, Zahradník, Zeman.
Mladá Boleslav: Haas – Červenka, Dlabola, Duda, Flek, Furmánek, Jirásek, Tesař – Dvořák, Flynn, Horáček, Hrachovec, Jeník, Karli, Král, Křížek, Mežnar, Rudolph, Zich.