Výsledkový přehled

SEZONA:2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KOM KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 ne 26.2.2012 Č.Budějovice Kladno 2:1
52 ne 26.2.2012 K. Vary Ml. Boleslav 4:2
52 ne 26.2.2012 Pardubice Litvínov 8:2
52 ne 26.2.2012 Kometa Zlín 4:1
52 ne 26.2.2012 Sparta Slavia 2:3sn
52 ne 26.2.2012 Vítkovice Třinec 5:3
52 ne 26.2.2012 Liberec Plzeň 5:3
 
51 pá 24.2.2012 Slavia Vítkovice 8:1
51 pá 24.2.2012 Zlín Č.Budějovice 2:1
51 pá 24.2.2012 Kladno Liberec 2:1p
51 pá 24.2.2012 Ml. Boleslav Kometa 2:3
51 pá 24.2.2012 Plzeň Pardubice 4:1
51 pá 24.2.2012 Třinec K. Vary 2:0
51 st 22.2.2012 Sparta Litvínov 3:2
 
50 út 21.2.2012 Pardubice Třinec 1:4
 
49 út 21.2.2012 Slavia Liberec 5:4sn
 
43 út 21.2.2012 Ml. Boleslav Plzeň 5:4p
 
50 ne 19.2.2012 K. Vary Č.Budějovice 3:1
50 ne 19.2.2012 Sparta Ml. Boleslav 4:2
50 ne 19.2.2012 Liberec Litvínov 4:5sn
50 ne 19.2.2012 Vítkovice Zlín 1:0sn
50 ne 19.2.2012 Plzeň Kladno 0:4
 
48 ne 19.2.2012 Pardubice Slavia 4:5sn
 
49 pá 17.2.2012 Č.Budějovice Kometa 0:3
49 pá 17.2.2012 Zlín K. Vary 2:3p
49 pá 17.2.2012 Litvínov Plzeň 4:1
49 pá 17.2.2012 Kladno Pardubice 3:4sn
49 pá 17.2.2012 Ml. Boleslav Vítkovice 4:3
49 pá 17.2.2012 Třinec Sparta 2:5
 
48 st 15.2.2012 Plzeň Třinec 7:5
48 st 15.2.2012 Litvínov Kladno 6:5sn
48 st 15.2.2012 K. Vary Kometa 5:4p
48 st 15.2.2012 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
48 st 15.2.2012 Liberec Ml. Boleslav 4:2
48 st 15.2.2012 Sparta Zlín 1:2p
 
50 po 13.2.2012 Kometa Slavia 3:4p
 
47 ne 5.2.2012 Slavia Kladno 2:3
47 ne 5.2.2012 K. Vary Sparta 2:1
47 ne 5.2.2012 Zlín Plzeň 1:2
47 ne 5.2.2012 Třinec Litvínov 6:4
47 ne 5.2.2012 Č.Budějovice Liberec 2:1p
47 ne 5.2.2012 Ml. Boleslav Pardubice 5:4
47 ne 5.2.2012 Kometa Vítkovice 8:2
 
46 pá 3.2.2012 Kladno Třinec 4:3sn
46 pá 3.2.2012 Pardubice Kometa 5:1
46 pá 3.2.2012 Plzeň Slavia 5:2
46 pá 3.2.2012 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
46 pá 3.2.2012 Sparta Č.Budějovice 4:2
46 pá 3.2.2012 Liberec Zlín 4:1
46 čt 2.2.2012 Vítkovice K. Vary 2:4
 
45 st 1.2.2012 Ml. Boleslav Kladno 1:0
45 út 31.1.2012 Třinec Slavia 1:4
45 út 31.1.2012 Zlín Litvínov 3:0
45 út 31.1.2012 Č.Budějovice Pardubice 1:4
45 út 31.1.2012 K. Vary Plzeň 3:2
45 út 31.1.2012 Kometa Liberec 3:4
45 út 31.1.2012 Vítkovice Sparta 3:2sn
 
44 ne 29.1.2012 Slavia Litvínov 1:5
44 ne 29.1.2012 Třinec Ml. Boleslav 6:1
44 ne 29.1.2012 Sparta Kometa 4:5p
44 ne 29.1.2012 Liberec K. Vary 3:2sn
44 ne 29.1.2012 Plzeň Č.Budějovice 3:2p
44 ne 29.1.2012 Kladno Vítkovice 3:4sn
44 ne 29.1.2012 Pardubice Zlín 4:3sn
 
43 pá 27.1.2012 Vítkovice Liberec 5:3
43 pá 27.1.2012 Č.Budějovice Slavia 3:2sn
43 pá 27.1.2012 K. Vary Kladno 1:2sn
43 pá 27.1.2012 Kometa Litvínov 4:1
43 pá 27.1.2012 Sparta Pardubice 4:0
43 čt 26.1.2012 Zlín Třinec 5:1
 
35 út 24.1.2012 Č.Budějovice Vítkovice 3:1
 
1 út 24.1.2012 Kometa Kladno 1:0
 
42 ne 22.1.2012 Sparta Liberec 6:4
42 ne 22.1.2012 Pardubice K. Vary 2:3
42 ne 22.1.2012 Litvínov Vítkovice 0:2
42 ne 22.1.2012 Plzeň Kometa 4:3
42 ne 22.1.2012 Kladno Zlín 3:2
42 ne 22.1.2012 Třinec Č.Budějovice 2:1p
 
41 pá 20.1.2012 Zlín Ml. Boleslav 1:4
41 pá 20.1.2012 Vítkovice Plzeň 5:3
41 pá 20.1.2012 Kometa Třinec 1:0
41 pá 20.1.2012 K. Vary Slavia 4:3p
41 pá 20.1.2012 Sparta Kladno 1:0p
41 pá 20.1.2012 Liberec Pardubice 4:3sn
41 čt 19.1.2012 Č.Budějovice Litvínov 3:2
 
40 st 18.1.2012 Pardubice Vítkovice 4:2
40 út 17.1.2012 Třinec Liberec 1:0
40 út 17.1.2012 Ml. Boleslav Č.Budějovice 3:0
40 út 17.1.2012 Litvínov K. Vary 4:1
40 út 17.1.2012 Kladno Kometa 3:2
40 út 17.1.2012 Slavia Zlín 2:1p
40 út 17.1.2012 Sparta Plzeň 4:3sn
 
39 ne 15.1.2012 Slavia Sparta 1:2
39 ne 15.1.2012 Třinec Vítkovice 1:4
39 ne 15.1.2012 Zlín Kometa 2:3p
39 ne 15.1.2012 Kladno Č.Budějovice 3:1
39 ne 15.1.2012 Ml. Boleslav K. Vary 4:2
39 ne 15.1.2012 Litvínov Pardubice 4:3sn
39 ne 15.1.2012 Plzeň Liberec 10:4
 
38 pá 13.1.2012 Vítkovice Slavia 0:6
38 pá 13.1.2012 Zlín Č.Budějovice 2:3
38 pá 13.1.2012 K. Vary Třinec 1:4
38 pá 13.1.2012 Litvínov Sparta 1:6
38 pá 13.1.2012 Pardubice Plzeň 3:4sn
38 pá 13.1.2012 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
38 pá 13.1.2012 Liberec Kladno 8:2
 
42 út 10.1.2012 Ml. Boleslav Slavia 1:2
 
34 út 10.1.2012 Vítkovice Kometa 6:2
 
18 út 10.1.2012 Plzeň Č.Budějovice 6:4
 
37 ne 8.1.2012 Slavia Kometa 6:2
37 ne 8.1.2012 Zlín Vítkovice 2:0
37 ne 8.1.2012 Sparta Ml. Boleslav 2:0
37 ne 8.1.2012 Č.Budějovice K. Vary 4:2
37 ne 8.1.2012 Kladno Plzeň 2:7
37 ne 8.1.2012 Litvínov Liberec 0:2
37 ne 8.1.2012 Třinec Pardubice 1:3
 
36 pá 6.1.2012 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
36 pá 6.1.2012 Plzeň Litvínov 4:1
36 pá 6.1.2012 Pardubice Kladno 5:2
36 pá 6.1.2012 K. Vary Zlín 4:1
36 pá 6.1.2012 Kometa Č.Budějovice 4:0
36 pá 6.1.2012 Liberec Slavia 4:1
36 čt 5.1.2012 Sparta Třinec 5:4sn
 
28 út 3.1.2012 Slavia K. Vary 2:4
 
27 út 3.1.2012 Plzeň Sparta 5:2
 
35 pá 30.12.2011 Zlín Sparta 0:5
35 pá 30.12.2011 Třinec Plzeň 0:5
35 pá 30.12.2011 Ml. Boleslav Liberec 1:2p
35 pá 30.12.2011 Kometa K. Vary 6:2
35 pá 30.12.2011 Slavia Pardubice 2:6
35 čt 29.12.2011 Kladno Litvínov 5:0
 
34 st 28.12.2011 Litvínov Třinec 5:3
34 st 28.12.2011 Plzeň Zlín 4:3sn
34 st 28.12.2011 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
34 st 28.12.2011 Slavia Kladno 3:1
34 st 28.12.2011 Sparta K. Vary 3:2
34 st 28.12.2011 Liberec Č.Budějovice 1:3
 
33 čt 22.12.2011 Třinec Kladno 3:2sn
33 čt 22.12.2011 Plzeň Slavia 4:3
33 čt 22.12.2011 Zlín Liberec 5:3
33 čt 22.12.2011 Ml. Boleslav Litvínov 4:5sn
33 čt 22.12.2011 Kometa Pardubice 1:2p
33 čt 22.12.2011 Č.Budějovice Sparta 1:4
33 st 21.12.2011 K. Vary Vítkovice 3:1
 
32 út 20.12.2011 Kladno Ml. Boleslav 0:2
32 út 20.12.2011 Litvínov Zlín 1:3
32 út 20.12.2011 Pardubice Č.Budějovice 5:2
32 út 20.12.2011 Slavia Třinec 3:1
32 út 20.12.2011 Liberec Kometa 1:3
32 út 20.12.2011 Sparta Vítkovice 5:2
 
31 po 12.12.2011 Vítkovice Kladno 2:3
31 ne 11.12.2011 K. Vary Liberec 4:1
31 ne 11.12.2011 Zlín Pardubice 2:6
31 ne 11.12.2011 Kometa Sparta 1:2
31 ne 11.12.2011 Litvínov Slavia 3:2
31 ne 11.12.2011 Ml. Boleslav Třinec 3:2sn
31 ne 11.12.2011 Č.Budějovice Plzeň 2:3p
 
30 pá 9.12.2011 Třinec Zlín 0:1
30 pá 9.12.2011 Kladno K. Vary 4:1
30 pá 9.12.2011 Litvínov Kometa 3:2sn
30 pá 9.12.2011 Slavia Č.Budějovice 0:5
30 pá 9.12.2011 Pardubice Sparta 8:2
30 pá 9.12.2011 Liberec Vítkovice 2:4
30 čt 8.12.2011 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
 
29 st 7.12.2011 K. Vary Pardubice 0:4
29 út 6.12.2011 Zlín Kladno 6:4
29 út 6.12.2011 Č.Budějovice Třinec 3:2
29 út 6.12.2011 Vítkovice Litvínov 2:4
29 út 6.12.2011 Kometa Plzeň 4:5sn
29 út 6.12.2011 Liberec Sparta 1:2p
29 po 5.12.2011 Slavia Ml. Boleslav 4:3
 
28 ne 4.12.2011 Pardubice Liberec 5:1
28 ne 4.12.2011 Ml. Boleslav Zlín 4:1
28 ne 4.12.2011 Kladno Sparta 3:1
28 ne 4.12.2011 Litvínov Č.Budějovice 2:3sn
28 ne 4.12.2011 Plzeň Vítkovice 1:2sn
28 ne 4.12.2011 Třinec Kometa 5:1
 
27 pá 2.12.2011 Vítkovice Pardubice 4:3
27 pá 2.12.2011 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:2
27 pá 2.12.2011 Liberec Třinec 1:4
27 čt 1.12.2011 Kometa Kladno 1:0
27 čt 1.12.2011 K. Vary Litvínov 2:5
 
26 st 30.11.2011 Liberec Plzeň 2:1p
26 út 29.11.2011 Č.Budějovice Kladno 5:2
26 út 29.11.2011 Vítkovice Třinec 3:1
26 út 29.11.2011 K. Vary Ml. Boleslav 6:0
26 út 29.11.2011 Kometa Zlín 0:1
26 út 29.11.2011 Pardubice Litvínov 5:1
26 út 29.11.2011 Sparta Slavia 2:1sn
 
25 ne 27.11.2011 Slavia Vítkovice 4:2
25 ne 27.11.2011 Třinec K. Vary 1:0
25 ne 27.11.2011 Č.Budějovice Zlín 3:2
25 ne 27.11.2011 Plzeň Pardubice 5:2
25 ne 27.11.2011 Litvínov Sparta 1:2
25 ne 27.11.2011 Kladno Liberec 1:0
25 ne 27.11.2011 Ml. Boleslav Kometa 4:3
 
24 pá 25.11.2011 Plzeň Kladno 4:1
24 pá 25.11.2011 Vítkovice Zlín 3:1
24 pá 25.11.2011 Ml. Boleslav Sparta 2:5
24 pá 25.11.2011 K. Vary Č.Budějovice 3:2
24 pá 25.11.2011 Pardubice Třinec 2:4
24 čt 24.11.2011 Liberec Litvínov 4:1
 
32 st 23.11.2011 Plzeň K. Vary 5:4
 
27 st 23.11.2011 Zlín Slavia 4:3sn
 
22 út 22.11.2011 Vítkovice Č.Budějovice 3:0
 
23 po 21.11.2011 Slavia Liberec 1:3
23 ne 20.11.2011 Č.Budějovice Kometa 2:1
23 ne 20.11.2011 Třinec Sparta 1:5
23 ne 20.11.2011 Zlín K. Vary 1:0
23 ne 20.11.2011 Kladno Pardubice 4:2
23 ne 20.11.2011 Litvínov Plzeň 8:2
23 ne 20.11.2011 Ml. Boleslav Vítkovice 4:1
 
22 pá 18.11.2011 Litvínov Kladno 5:4p
22 pá 18.11.2011 Pardubice Slavia 2:3
22 pá 18.11.2011 Plzeň Třinec 3:1
22 pá 18.11.2011 K. Vary Kometa 4:3sn
22 pá 18.11.2011 Liberec Ml. Boleslav 2:1sn
22 čt 17.11.2011 Sparta Zlín 1:2p
 
21 st 16.11.2011 Třinec Litvínov 7:3
21 st 16.11.2011 Kladno Slavia 5:1
21 st 16.11.2011 Zlín Plzeň 1:3
21 st 16.11.2011 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
21 st 16.11.2011 K. Vary Sparta 0:3
21 st 16.11.2011 Kometa Vítkovice 2:0
21 st 16.11.2011 Č.Budějovice Liberec 2:3
 
24 po 14.11.2011 Kometa Slavia 4:0
 
1 út 8.11.2011 Vítkovice Pardubice 5:3
 
20 ne 6.11.2011 Slavia Plzeň 0:3
20 ne 6.11.2011 Vítkovice K. Vary 4:3
20 ne 6.11.2011 Liberec Zlín 2:1p
20 ne 6.11.2011 Kladno Třinec 2:6
20 ne 6.11.2011 Sparta Č.Budějovice 2:3sn
20 ne 6.11.2011 Litvínov Ml. Boleslav 4:3
20 ne 6.11.2011 Pardubice Kometa 3:1
 
19 pá 4.11.2011 Č.Budějovice Pardubice 2:5
19 pá 4.11.2011 Vítkovice Sparta 3:6
19 pá 4.11.2011 K. Vary Plzeň 4:3
19 pá 4.11.2011 Kometa Liberec 2:4
19 pá 4.11.2011 Zlín Litvínov 3:2
19 pá 4.11.2011 Slavia Třinec 3:2sn
19 čt 3.11.2011 Ml. Boleslav Kladno 4:6
 
18 st 2.11.2011 Pardubice Zlín 6:1
18 st 2.11.2011 Litvínov Slavia 6:5sn
18 st 2.11.2011 Liberec K. Vary 3:2sn
18 út 1.11.2011 Třinec Ml. Boleslav 6:3
18 út 1.11.2011 Kladno Vítkovice 3:4
18 út 1.11.2011 Sparta Kometa 3:0
 
17 ne 30.10.2011 Sparta Pardubice 4:1
17 ne 30.10.2011 Slavia Č.Budějovice 0:3
17 ne 30.10.2011 Zlín Třinec 1:2sn
17 ne 30.10.2011 Vítkovice Liberec 3:2
17 ne 30.10.2011 Ml. Boleslav Plzeň 3:1
17 ne 30.10.2011 Kometa Litvínov 5:1
 
16 pá 28.10.2011 Liberec Sparta 5:4
16 pá 28.10.2011 Plzeň Kometa 1:6
16 pá 28.10.2011 Slavia Ml. Boleslav 0:2
16 pá 28.10.2011 Třinec Č.Budějovice 3:6
16 pá 28.10.2011 Litvínov Vítkovice 3:2
16 pá 28.10.2011 Pardubice K. Vary 3:4sn
16 čt 27.10.2011 Kladno Zlín 1:0
 
1 st 26.10.2011 Plzeň Sparta 4:5sn
 
10 út 25.10.2011 Pardubice Kladno 3:2
 
1 út 25.10.2011 Č.Budějovice Ml. Boleslav 4:2
1 út 25.10.2011 Zlín Slavia 0:3
1 út 25.10.2011 Liberec Třinec 3:2p
 
15 po 24.10.2011 Vítkovice Plzeň 0:3
15 ne 23.10.2011 Zlín Ml. Boleslav 2:0
15 ne 23.10.2011 Č.Budějovice Litvínov 0:3
15 ne 23.10.2011 Kometa Třinec 1:2
15 ne 23.10.2011 Liberec Pardubice 2:1p
15 ne 23.10.2011 K. Vary Slavia 6:2
15 ne 23.10.2011 Sparta Kladno 0:1p
 
14 pá 21.10.2011 Třinec Liberec 3:4
14 pá 21.10.2011 Kladno Kometa 8:2
14 pá 21.10.2011 Pardubice Vítkovice 2:1sn
14 pá 21.10.2011 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:5
14 pá 21.10.2011 K. Vary Litvínov 6:2
14 pá 21.10.2011 Slavia Zlín 4:5sn
14 čt 20.10.2011 Sparta Plzeň 4:1
 
13 st 19.10.2011 Kladno Č.Budějovice 1:3
13 út 18.10.2011 Zlín Kometa 4:1
13 út 18.10.2011 Plzeň Liberec 4:1
13 út 18.10.2011 Ml. Boleslav K. Vary 4:1
13 út 18.10.2011 Litvínov Pardubice 3:2sn
13 út 18.10.2011 Třinec Vítkovice 2:3sn
13 út 18.10.2011 Slavia Sparta 1:0sn
 
12 ne 16.10.2011 Vítkovice Slavia 3:5
12 ne 16.10.2011 Sparta Litvínov 5:1
12 ne 16.10.2011 Kometa Ml. Boleslav 5:1
12 ne 16.10.2011 Č.Budějovice Zlín 4:0
12 ne 16.10.2011 K. Vary Třinec 2:6
12 ne 16.10.2011 Pardubice Plzeň 4:1
 
11 pá 14.10.2011 Třinec Pardubice 3:2
11 pá 14.10.2011 Zlín Vítkovice 4:2
11 pá 14.10.2011 Kladno Plzeň 2:3
11 pá 14.10.2011 Litvínov Liberec 3:6
11 pá 14.10.2011 Č.Budějovice K. Vary 4:3sn
11 pá 14.10.2011 Slavia Kometa 5:9
11 čt 13.10.2011 Ml. Boleslav Sparta 1:2sn
 
12 út 11.10.2011 Liberec Kladno 6:0
 
6 út 11.10.2011 Sparta Vítkovice 4:2
 
1 út 11.10.2011 Litvínov K. Vary 4:3p
 
10 ne 9.10.2011 Vítkovice Ml. Boleslav 8:4
10 ne 9.10.2011 Kometa Č.Budějovice 1:4
10 ne 9.10.2011 Liberec Slavia 4:3sn
10 ne 9.10.2011 Plzeň Litvínov 2:1
10 ne 9.10.2011 Sparta Třinec 3:2sn
10 ne 9.10.2011 K. Vary Zlín 1:3
 
9 pá 7.10.2011 Třinec Plzeň 4:3p
9 pá 7.10.2011 Č.Budějovice Vítkovice 4:2
9 pá 7.10.2011 Zlín Sparta 0:2
9 pá 7.10.2011 Kometa K. Vary 3:2
9 pá 7.10.2011 Slavia Pardubice 1:2
9 čt 6.10.2011 Kladno Litvínov 4:1
 
8 st 5.10.2011 Liberec Č.Budějovice 4:2
8 út 4.10.2011 Vítkovice Kometa 2:3sn
8 út 4.10.2011 Kladno Slavia 1:4
8 út 4.10.2011 Plzeň Zlín 3:2sn
8 út 4.10.2011 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
8 út 4.10.2011 Litvínov Třinec 0:4
8 út 4.10.2011 Sparta K. Vary 3:5
 
7 ne 2.10.2011 Třinec Kladno 1:4
7 ne 2.10.2011 Kometa Pardubice 1:4
7 ne 2.10.2011 Č.Budějovice Sparta 1:3
7 ne 2.10.2011 K. Vary Vítkovice 2:3p
7 ne 2.10.2011 Ml. Boleslav Litvínov 2:1
7 ne 2.10.2011 Slavia Plzeň 3:5
7 ne 2.10.2011 Zlín Liberec 4:2
 
6 pá 30.9.2011 Třinec Slavia 4:0
6 pá 30.9.2011 Pardubice Č.Budějovice 2:1p
6 pá 30.9.2011 Litvínov Zlín 1:2sn
6 pá 30.9.2011 Liberec Kometa 2:1
6 pá 30.9.2011 Kladno Ml. Boleslav 1:2sn
6 čt 29.9.2011 Plzeň K. Vary 6:2
 
17 út 27.9.2011 K. Vary Kladno 4:1
 
9 út 27.9.2011 Ml. Boleslav Liberec 0:1
 
5 út 27.9.2011 Slavia Litvínov 3:4
 
4 út 27.9.2011 Pardubice Sparta 2:6
 
5 ne 25.9.2011 Vítkovice Kladno 3:1
5 ne 25.9.2011 Zlín Pardubice 2:1
5 ne 25.9.2011 Č.Budějovice Plzeň 4:2
5 ne 25.9.2011 K. Vary Liberec 1:3
5 ne 25.9.2011 Ml. Boleslav Třinec 2:7
5 ne 25.9.2011 Kometa Sparta 4:3sn
 
4 pá 23.9.2011 Třinec Zlín 2:3sn
4 pá 23.9.2011 Kladno K. Vary 4:3
4 pá 23.9.2011 Plzeň Ml. Boleslav 4:1
4 pá 23.9.2011 Č.Budějovice Slavia 3:2
4 pá 23.9.2011 Litvínov Kometa 4:1
4 čt 22.9.2011 Liberec Vítkovice 0:6
 
3 st 21.9.2011 K. Vary Pardubice 3:7
3 út 20.9.2011 Ml. Boleslav Slavia 1:5
3 út 20.9.2011 Č.Budějovice Třinec 4:3
3 út 20.9.2011 Zlín Kladno 2:3sn
3 út 20.9.2011 Vítkovice Litvínov 2:1sn
3 út 20.9.2011 Kometa Plzeň 3:2sn
3 út 20.9.2011 Sparta Liberec 2:3p
 
2 ne 18.9.2011 Ml. Boleslav Zlín 3:4
2 ne 18.9.2011 Slavia K. Vary 2:1
2 ne 18.9.2011 Pardubice Liberec 5:2
2 ne 18.9.2011 Třinec Kometa 1:3
2 ne 18.9.2011 Kladno Sparta 3:2
2 ne 18.9.2011 Litvínov Č.Budějovice 3:2
2 ne 18.9.2011 Plzeň Vítkovice 4:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:09x
1:0pp1x
1:0sn2x
2:05x
2:19x
2:1pp8x
2:1sn5x
3:04x
3:114x
3:220x
3:2pp2x
3:2sn12x
4:05x
4:127x
4:216x
4:311x
4:3pp3x
4:3sn12x
5:01x
5:19x
5:28x
5:37x
5:43x
5:4pp3x
5:4sn2x
6:02x
6:12x
6:26x
6:31x
6:44x
6:5sn2x
7:31x
7:51x
8:11x
8:26x
8:41x
10:41x
0:13x
0:1pp1x
0:25x
0:37x
0:43x
0:53x
0:62x
1:28x
1:2pp5x
1:2sn6x
1:311x
1:412x
1:53x
1:62x
2:39x
2:3pp5x
2:3sn8x
2:46x
2:55x
2:65x
2:72x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn4x
3:53x
3:63x
3:71x
4:5pp1x
4:5sn6x
4:61x
5:91x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Střída Sport
Autocentrum Barth
Hašpl
REPON
Pekařství Frydrych
Alukov
Smarty
Reklamní banner
 
Fanshop HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Eshop firmy Hašpl a.s.
Vyhraj Fabii

Nabídka pro vás

Chcete být vidět?

Banner sponzoři

Partner mládežnického hokeje

Edera
SportObchod

iSport fantasy extraliga

Fantasy liga

Charta Fair play