ZŠ Bratranců Veverkových
Spolupracujeme se ZŠ Bratranců Veverkových.

Vítězný vstup: mladší dorostenci zdolali České Budějovice

po 1.9.2014 | (HoH)

PARDUBICE — Díky parádnímu startu do nové extraligové sezony dokázali mladší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice porazit v prvním kole České Budějovice 3:2. Mladí Východočeši vedli už v deváté minutě 3:0, Jihočeši se ale nevzdali a dvěma vstřelenými góly se postarali o pořádně rušný zápas. Pardubice ale cennou výhru uhájily a připsali si první tři body do extraligové tabulky. Nejvíce se v utkání blýskl střelec vítězné branky Filip Zadina, jenž navíc dvakrát asistoval. Celý článek

po 1.9.2014 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Čtveřice hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice přivítala na partnerské Základní škole Bratranců Veverkových její nejmenší žáky. Obránci Václav Benák, Petr Čáslava a útočníci Lukáš Nahodil a Jan Semorád zpříjemnili dětem nástup do školy. Celý článek

Extraligová sezona začíná také mladším dorostencům

ne 31.8.2014 | Jan Hrabal, Martin Voltr

PARDUBICE — Nejmladší akademické kategorii startují boje o mistrovské body. Mladší dorostenci HC ČSOB Pojišťovna Pardubice vstupují do nové sezony pondělním zápasem s Českými Budějovicemi. Zápas začíná ve velké hale pardubické ČEZ Areny v 15.00 hodin. Celý článek

Ve čtvrtek odpoledne se koná schůze rodičů

čt 28.8.2014 | (HoH)

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice pořádá ve čtvrtek 28. srpna 2014 pro rodiče hráčů ročníků 2002 a 2004 informativní schůzky v Síni slávy ČEZ Areny. Celý článek

O kurz bruslení panuje velký zájem, začíná za dva týdny!

st 27.8.2014 | (HoH)

PARDUBICE — V polovině září začne oblíbený kurz bruslení HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, který je určen malým hokejistům ročníků 2006 až 2010. Vzhledem k vyššímu zájmu budou otevřeny dva termíny kurzů, rodiče mohou hlásit své děti online přes internet. Celý článek

Junior Karel Nedbal: Na takový gól nikdy nezapomenu

ne 24.8.2014 | (HoH)

PARDUBICE — Také mládežnické zápasy přináší momenty, které se vidí třeba i jednou za deset sezon. Jeden takový mohli zhlédnout diváci sobotního juniorského utkání mezi Pardubicemi a Mladou Boleslaví. Východočeši duel urvali 4:3 v prodloužení, do kterého se vecpali gólem 0,2 vteřiny před koncem. Celý článek

Junioři nesklopili hlavy a otočili zápas s Mladou Boleslaví

so 23.8.2014 | Patrik Moučka

PARDUBICE — Neskutečný zápas s vítězným koncem mají za sebou junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Třikrát Mladá Boleslav ve velké hale ČEZ Areny vedla, Pardubice vždy dokázaly srovnat. Ovšem třetí gól stál za to: Východočeši hráli v oslabení v poslední minutě, v poslední vteřině ale Karel Nedbal střelou přes celé hřiště vyrovnal a domácí otočili duel využitou přesilovkou v prodloužení. Celý článek

Junioři slaví druhou výhru, zdolali Liberec

pá 22.8.2014 | Marek Votke

PARDUBICE — První domácí zápas v extraligové sezoně junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zvládli, dokázali vyhrát nad silným Libercem 2:1 po samostatných nájezdech. Východočechy poslal do vedení Jan Ščotka, po libereckém vyrovnání rozhodl duel samostatným nájezdem Martin Krajňák. Stínem utkání je zranění pardubického beka Matěje Bažanta, který zápas po zásahu do oblasti hlavy a krku nedohrál. Celý článek

Daniel Voženílek pojede na turnaj juniorské reprezentace

st 20.8.2014 | (HoH)

PARDUBICE — Útočník HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Daniel Voženílek si zahraje za českou hokejovou reprezentaci do dvaceti let na turnaji čtyř zemí ve švédském Jönköpingu koncem srpna. Celý článek

Junioři sahali i na Spartě po bodech, neuspěli však

út 19.8.2014 | Jiří Liebrich, Jan Hrabal

PRAHA — Druhý zápas v Praze během dvou dnů sehráli junioři HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Mladí Východočeši vedli na ledě Sparty po chytrém Krajňákově gólu v přesilovce, nadějné vedení ale nevyužili. Během necelé půlminuty v závěrečném dějství dvakrát inkasovali a utkání jim proklouzlo. Celý článek