23.04.2012
(HoH)

Zapojte se do ankety a vyberte pětici dresů do internetové aukce!

PARDUBICE — Každý fanoušek má možnost zakoupit si originální bílý dres, ve kterých hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice vybojovali šestý mistrovský titul. Zhruba za dva týdny začne internetová aukce pětice vybraných dresů, které zvolí sami příznivci.

ANKETA PRO VÝBĚR PĚTICE DRESŮ

Internetová aukce dresů bude probíhat v květnu, do té doby mají fanoušci možnost poslat pět svých tipů, které dresy by se měly v aukci objevit. Rozsáhlá anketa bude ukončena v pátek 4. května 2012, po ní bude zahájena internetová dražba pěti dresů s nejvyšším počtem hlasů.

Klub podporuje Dětské centrum Veská

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v intenzivním spojení s hráči A týmu rozhodl udělat další pozitivní krok ve svém vývoji a pokračuje v dlouhodobém projektu pomoci a podpory dětem, které na startu do života nemají optimální podmínky.

Hokejový klub daruje výtěžek z internetové aukce dresů Dětskému centru Veská na koupi speciální polohovací postele pro respitní pobyty postižených dětí. Zapojte se i vy a přispějte dobré věci!

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice se stal patronem Dětského centra Veská a chce mu být dobrým a pomocným partnerem. Buďte jím i vy!