27.12.2014

Vánoční hokejový den pobavil přes tři tisícovky fanoušků

PARDUBICE — Tradičně obrovský zájem panoval mezi fanoušky HC ČSOB Pojišťovna Pardubice o další Vánoční hokejový den. Příznivci pardubického hokeje mohli zhlédnout komentovaný trénink A týmu před zítřejším zápasem ve Zlíně, hráči pak předávali své zkušenosti v rámci hokejové školy, součástí bohatého programu byly dvě autogramiády, prohlídka ČEZ Areny včetně kabiny A týmu.

Na letošní Vánoční hokejový den dorazilo přes tři tisíce návštěvníků. „Jsme rádi, že jsme mohli fanoušky přivítat na této akci. Mile nás potěšil vysoký počet diváků,“ nechal se slyšet kapitán Petr Čáslava.

Vánoční hokejový den začal patnáctiminutovým brankářským tréninkem, po něm absolvovali hráči klasickou předzápasovou jednotku, v neděli totiž hrají od 15.30 hodin ve Zlíně.

Vánoční hokejový den začal v 10.00 hodin. Kouč #hcpce ZDENĚK #VENERA komentuje průběh tréninkové jednotky.

Fotka zveřejněná uživatelem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (@hcpce),

„Trénink vedl Miloš Říha, já jsem jej komentoval fanouškům. Vzhledem k tomu, že v pátek jsme hráli s Olomoucí a v neděli jedeme k odpolednímu utkání do Zlína, nebyl trénink příliš fyzicky náročný, zápasy jdou totiž rychle po sobě. Spíše jsme se zaměřili na věci, které chceme aplikovat v dalším zápase,“ řekl Zdeněk Venera.

Po skončení tréninku zůstali trenéři Miloš Říha s Jaroslavem Landsmanem, brankáři Tomáš Halász a Karel Vejmelka, obránce Karol Korím a útočníci Jiří Cetkovský, Patrik Poulíček a Jan Semorád. Ti vedli hokejovou školu, do které se zapojila asi stovka nejmladších fanoušků. Mohli si vyzkoušet střelbu na brankáře, či zdokonalit se v herních činnostech.

Vánoční hokejový den #hcpce pokračuje společným tréninkem hráčů A týmu a fanoušků.

Fotka zveřejněná uživatelem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (@hcpce),

Mezitím se východním ochozem ČEZ Areny linula olbřímí fronta na dvojí autogramiádu: od 11.15 hodin se podepisovali Blaž Gregorc, Tomáš Kaut, Aleš Píša, Petr Sýkora a Tomáš Zohorna. O půl hodiny později je vystřídali Petr Čáslava, Tomáš Marcinko, Lukáš Radil, Jan Semorád a Jan Starý.

Vánoční hokejový den, na kterém si mohli fanoušci nechat pomalovat obličej nebo zasoutěžit si s Kravíkem zakončila oblíbená velká diskotéka na ledové ploše velké haly ČEZ Areny.

Vánoční hokejový den pokračuje prohlídkou kabiny A týmu #hcpce.

Fotka zveřejněná uživatelem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (@hcpce),

Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice připravil speciální program pro děti z Dětského domova Pardubice, se kterým intenzivně spolupracuje. Děcka si mohla projít ČEZ Arenou, poté společně přímo v hale poobědvala s brankáři Tomášem Halászem a Karlem Vejmelkou.

Členové Dynamo FANS si zase mohli podebatovat s hokejisty A týmu HC ČSOB Pojišťovna Pardubice na společném setkání. Za fanoušky dorazili Jiří Cetkovský, Ladislav Havlík, Tomáš Kaut, Petr Sýkora a Tomáš Zohorna.