01.02.2015

VIDEO: Zlaté tři body, oddychl si Miloš Říha mladší

OLOMOUC — Důležitý zápas v Olomouci hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zvládli. V hanácké metropoli zvítězili 2:1 a upevnili si pozici v elitní šestce. Východočeši byli po většinu zápasu aktivnější, podali velmi soustředěný výkon. „Získali jsme velmi cenné tři body venku, tabulka se zase vyrovnala, z tohoto pohledu to jsou pro nás zlaté body, protože Olomouc určitě někomu body sebere. Výhra nám dá psychické síly do poslední fáze sezony,“ řekl asistent trenéra Miloš Říha mladší.

„Před minulou reprezentační přestávkou jsme také hráli v Olomouci a zápas se nám vůbec nepovedl. Z něj jsme si chtěli vzít ponaučení, podat soustředěný výkon. Hlavně v první třetině to bylo vidět, tam jsme zápas mohli v přesilových hrách rozhodnout. Bohužel jsme nebyli efektivní, jinak bychom vedli více než o jeden gól a hrálo by se nám lépe,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.