31.07.2014

VIDEO: Věřím, že budu týmu prospěšný, říká Tomáš Marcinko

PARDUBICE — Ve středu poprvé navštívil pardubickou kabinu, se svým novým klubem potrénoval a ve čtvrtek v poledne podepsal nový kontrakt. Důrazný Tomáš Marcinko vyztuží pardubickou ofenzívu.

„Zatím mám samé pozitivní pocity, jsem rád, že mohu hrát v Pardubicích. Po konci minulé sezony jsme s agentem řešili různé možnosti a čekali na nabídky. Přišla i z Pardubic a jsem rád, že jsme se dohodli a věřím, že naše spolupráce bude oboustranně prospěšná,“ řekl nový útočník HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.

Tomáš Marcinko se k týmu připojil ve středu 30. července 2014, veškeré detaily kontraktu byly doladěny o den později. „Věřím, že naplním všechna očekávání managementu klubu a trenérů A týmu. Chci být pro klub prospěšný,“ doplnil ke svému příchodu důrazný útočník s vynikajícími fyzickými parametry.