24.02.2015

VIDEO: Věřil jsem v obrat, přiznal Miloš Říha starší

PARDUBICE — Smutný z výsledku po pracovitém výkonu svých svěřenců byl po skončení utkání s Karlovými Vary hlavní trenér Miloš Říha starší. Východočeši dvakrát dotáhli proti Karlovým Varům jednobrankové manko, na více než bod ale nedosáhli.

„Od druhé třetiny jsme měli zápas pod kontrolou, dostávali jsme od druhé třetiny Karlovy Vary pod obrovský tlak, měli jsme šance. Štěstíčko k nám ale nepřijde… Ve třetí třetině jsme rychle srovnali stav a věřil jsem, že za deset minut vstřelíme vítězný gól. Škoda přesilovky v závěru, tam jsme měli zachovat chladnější hlavu…“ smutnil po zápase šéf pardubické střídačky.

Ocenil bojovnost svěřenců, která ale přinesla pouze bod. „Mužstvo dřelo a bojovalo do konce. I diváci nám vydatně pomáhali, bylo to cítit, mockrát za to děkuji! Vydrželi nám fandit po celý zápas a drželi nám palce. Štěstíčko jsme urazili někde jinde, ne v tomto utkání, ale pokud budeme takhle hrabat, tak se k nám může přitočit zpátky,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.