29.07.2014

VIDEO: Těšíme se na domácí turnaj, říká Marek Zadina

PARDUBICE — Jako první odstartuje mistrovská soutěž juniorům HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Východočechům začne NOEN extraliga již 18. srpna 2014 na ledě Slavie Praha, a tak je potřeba se na ni co nejlépe připravit. V sobotu 2. srpna 2014 sehrají pardubičtí mládežníci jednodenní turnaj v malé hale ČEZ Areny.

„Na ledě jsme začali 14. července z důvodu včasnějšího začátku mistrovské soutěže. Máme za sebou dva přípravné zápasy, nyní nás čeká sobotní turnaj v ČEZ Areně. Dáváme tým dohromady, obránce Ščotka a útočník Voženílek jsou v A mužstvu, uvidíme, jak se prosadí. Finální tým se rýsuje, aby byl co nejlépe připraven na novou sezonu,“ řekl trenér juniorů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Marek Zadina.

Na jeho svěřence čeká pořádný zápřah: tuto sobotu hrají už od 8.00 hodin první utkání turnaje, druhé je čeká odpoledne. Hned po jeho skončení se začnou chystat na nedělní duel s německým Krefeldem Pinguine od 9.00 hodin ráno v Havlíčkově Brodě.

Mladí „Pardubáci“ se chtějí co nejlépe nachystat na nový soutěžní ročník. „Na hráčích je vidět, že si vzali ponaučení z loňské nepovedené sezony a chtějí ji odčinit. Já věřím, že se nám to povede,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.