09.04.2014

VIDEO: Splnil se mi sen, přiznal útočník Michael Špaček

PARDUBICE — Den před sedmnáctými narozeninami obdržel nádherný hokejový dárek – dozvěděl se, že v sedmnácti letech si zahraje na mistrovství světa hráčů o rok starší kategorie. „Je to pro mě obrovská čest. Povedly se mi poslední turnaje, tušil jsem, že by to mohlo vyjít. Uděláme všechno pro to, abychom uspěli,“ řekl sedmnáctiletý forvard Michael Špaček.

Pardubický útočník odehrál v této sezoně čtyři extraligové zápasy, v juniorském mančaftu byl třetím nejproduktivnějším hráčem. „Věřím, že se týmu i mně šampionát povede, pak bych rád dostal příležitost jít na letní přípravu s A týmem. Pokud by se to podařilo, udělám všechno pro to, abych udělal dobrý dojem a probojoval se do extraligového mančaftu,“ zasnil se. Podívejte se na rozhovor na klubovém YouTube kanálu.

Michael Špaček