23.11.2014

VIDEO: Prožíváme slabší období, přiznal Zdeněk Venera

PRAHA — Čtvrtý zápas v řadě nebodovali hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Východočeši prohráli na ledě pražské Sparty 2:4. Aktivnější domácí si výhru zasloužili. „Nedaří se nám výsledkově ani herně,“ uznal posmutnělý kouč Pardubic Zdeněk Venera.

„Prožíváme teď slabší období. K zápasům venku nám nevyšel ani domácí zápas s Libercem. Navíc nám chybí v obraně dva zkušení beci Kočí s Benákem a myslím si, že na té defenzivě je to znát. Trošku jako kdyby nám docházeli síly i v útoku, nedokážeme si vytvořit takový tlak. Tím, že nám vypadl Nahodil, rozpadla se nám navíc i úderná druhá lajna, jíž se střelecky dařilo. Celkově máme slabší období, ale musíme se s tím nějak poprat a pokusit se dovézt nějaké body z Plzně,“ řekl pro klubový YouTube kanál.