12.12.2014

VIDEO: Plyšáci byli moc fajn, chválil Tomáš Zohorna

PARDUBICE — Právě on spustil plyšovou lavinu. V 7. minutě po povedené spolupráci se svými kumpány gólovou ranou vstřelil důležitou branku na 1:0. Chvíli na to se na ledovou plochu ČEZ Areny sneslo přes dva tisíce plyšových zvířátek.

„Bylo to fajn, diváci přišli a naházeli plyšáky pro děti, které je potřebují. Potěšilo nás, kolik se jich sešlo. Dětem jsme pomohli, zdržení nebylo výrazné a mohli jsme pak hrát dál,“ okomentoval povedenou akci její spolustrůjce Tomáš Zohorna.

TEDDY BEAR TOSS v #Pardubice. #teddybeartoss

Fotka zveřejněná uživatelem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (@hcpce),

„Byl to těžký zápas, poměrně brzo jsme se dostali do vedení, pak přišla velká paráda v podobě plyšáků… Pak jsme ale trochu přestali hrát, Slavia se zvedla, i díky přesilovkám s oslabeními se hra rozkouskovala. Se Slavií se vždy hraje těžce, ale nakonec jsme rádi, že jsme to zvládli,“ hodnotil výhru 4:1 pro klubový YouTube kanál.