16.01.2015
(HoH)

VIDEO: Na vyrovnání z 0:3 lze stavět, řekl Miloš Říha starší

PARDUBICE — I na prohraném utkání lze hledat pozitiva. Jeden takový sehráli hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s Plzní. Východočeši prohráli se škodovkou 0:3 po čtyřiceti minutách, domácí tým hnaný více než osmitisícovou kulisou se dokázal vzchopit a srovnat.

„Kvůli úterní dohrávce jsme měli o jeden zápas navíc a na hráčích se to projevilo, chyběla tomu nažhavenost. Plzeň byla aktivnější, agresivnější a bruslařsky nás přehrávala, my se naopak nemohli dostat do útočného pásma, navíc jsme dostali laciné góly. Za stavu 0:3 jsme udělali nějaké změny a začali Plzeň přehrávat. Bohužel jsme ale po vyrovnání od aktivní hry ustoupili a nakonec udělali nesmyslný faul. Hráči si za návrat do utkání zaslouží pochvalu,“ hodnotil pro klubový YouTube kanál hlavní trenér HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Miloš Říha starší.