09.05.2014

VIDEO: Motivace pro příští sezonu je jasná, ví Tomáš Nosek

PARDUBICE — Nejnáročnější sezonu má útočník HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Tomáš Nosek za sebou. Pardubický odchovanec se stal nejproduktivnějším hráčem klubu, úspěšně hrál i v reprezentaci. Sice vypadl z finálního výběru pro mistrovství světa, zklamání přebíjí chuť do další práce.

„Každého, kdo vypadne těsně před koncem motivace, to zamrzí, ale nedá se nic dělat, takový je život. Motivaci pro novou sezonu už mám a je opravdu veliká,“ řekl střelec dvaadvaceti pardubických branek v posledním extraligovém ročníku pro klubový YouTube kanál.

„Myslím, že během uplynulé sezony jsem udělal veliký pokrok. Jsem za to velmi rád. Kdyby mi někdo před rokem řekl, jak budu hrát a že se podívám do národního týmu, tak bych se mu smál. Budu se snažit na tohle za rok navázat a samozřejmě se ještě zlepšit,“ nechal se slyšet Tomáš Nosek, který je rád, že v národním týmu nebyl sám: „Ukazuje to na práci tohoto klubu, Pardubice jsou výborná organizace a jsem rád, že tady mohu hrát.“