03.02.2014

VIDEO: Klub žádá o přezkum zákroku na Radoslava Tybora

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice zaslal v pondělí 3. února 2014 dopoledne podnět k disciplinárnímu projednání zákroku Vladimíra Svačiny na útočníka Radoslava Tybora ze 39. minuty utkání s Vítkovicemi. Pardubický forvard zápas nedohrál, rozhodčí Martin Fraňo a Vladimír Šindler i po poradě s čárovými kolegy tento střet nijak nepotrestali.

„Zasíláme Vám tímto podnět k disciplinárnímu projednání zákroku v utkání č. 310 Pardubice – Vítkovice dne 2. února 2014, který se stal v čase 38:53. Hráč HC Vítkovice Steel č. 13 (Vladimír Svačina) ve výskoku loktem udeřil hráče č. 12 (Radoslav Tybor) do oblasti hlavy a krku. Hráč Tybor utkání již nenastoupil a je ohrožen jeho start i v dalších zápasech. Utrpěl otřes mozku a má vážně pohmožděnou dolní čelist. Tento zákrok v utkání rozhodčí nepotrestali žádným trestem,“ zdůvodnil podání stížnost generální manažer klubu Ondřej Šebek.