30.07.2014

VIDEO: Jednou se chci vrátit, říká obránce Jan Kolář

PARDUBICE — Dva týdny trénoval v mateřském klubu obránce Jan Kolář. Pardubický odchovanec odehrál poslední dvě sezony v ukrajinském Donbassu Doněck, který nedávno ohlásil konec v Kontinentální hokejové lize. V ní Jan Kolář pokračuje – v nejvzdálenějším klubu, kterým je Admiral Vladivostok.

„Vloni jsem zde byl na dva dny, když jsme tam hráli s Donbassem, město se nám během krátké procházky docela líbilo. Vladivostok vede slovenský trenér Dušan Gregor, více zjistím postupně,“ řekl expardubický zadák s tím, že už v pátek 30. července 2014 odlétá za svým novým týmem.

Jan Kolář se alespoň na pár dní vrátil do klubu, který jej vychoval. „Jsem rád, že jsem v Pardubicích mohl trénovat, jsem i trochu smutný, že odcházím, ale jednou se chci vrátit…“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Jan Kolář