14.04.2015

VIDEO: Je příjemné si prodloužit sezonu, říká Radoslav Tybor

JIHLAVA — Útočník HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Radoslav Tybor bojuje po skončení klubového ročníku o svou účast na mistrovství světa v ledním hokeji. To letos pořádá Česká republika, o motivaci tak má postaráno úplně každý.

„Je vždycky příjemné si prodloužit klubovou sezonu, s Pardubicemi jsme vypadli příliš brzo. Je pro mě ctí reprezentovat mou vlast a bojovat o účast na mistrovství světa, které hrajeme prakticky doma v České republice,“ řekl střelec sedmnácti pardubických branek v letošní sezoně.

Ve slovenském národním týmu nosí číslo 21 a věří, že si jej trenér Vladimír Vůjtek vybere do finálního výběru pro blížící se světový šampionát. „Naše zápasy v Ostravě jsou prakticky vyprodané, věříme, že zde můžeme mít domácí atmosféru,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.