29.08.2014

VIDEO: Bude nám to klapat, věří Jan Kolář

CHRUDIM — Po obratu ve třetí třetině dokázali pardubičtí hokejisté letos jako první body porazit pražskou Spartu. Ta sice přijela do Chrudimi bez několika opor, i tak ale prokázala své kvality. Východočeši ale zápas nakonec zvládli. „Sehráli jsme kvalitní utkání s oboustranně výborným pohybem. Hráli sice mladí kluci, ale celkové nasazení i díky tomu, že jsme hráli v nejsilnější možné sestavě, bylo vysoké,“ hodnotil výhru 3:1 útočník Jan Kolář.

Zkušený hokejista nastoupil na křídle spolu s Janem Starým, puky z pozice centra jim oběma rozhazoval sedmnáctiletý Michael Špaček. „Z naší hry mám velmi dobrý pocit. S Honzou jsme odehráli spoustu utkání, víme, na co navázat. Míša je šikovný centr, takže věřím, že to bude klapat,“ řekl pro klubový YouTube kanál.