24.04.2015
(HoH)

Také Tomáš Halász pokračuje v Pardubicích

PARDUBICE — Se stejným složením brankářské trojice počítají hokejové Pardubice pro příští sezonu. Na pokračování vzájemné spolupráce se klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice domluvil také se čtyřiadvacetiletým gólmanem Tomášem Halászem.

„Jsme rádi, že se můžeme i v nové sezoně opřít o stávající gólmany. Povedlo se udržet Roberta Kristana i Tomáše Halásze,“ uvedl sportovní manažer klubu Dušan Salfický.

Tomáš Halász přišel na východu Čech vloni z Olomouce, které pomohl postoupit do nejvyšší soutěže. V letošním extraligovém ročníku nastoupil do sedmi utkání, dále působil v první lize v Prostějově a v Jihlavě.

Pardubice tak mohou počítat se stejným gólmanským triumvirátem Robert Kristan – Tomáš Halász – Karel Vejmelka. Poslední jmenovaný má podepsaný kontrakt i na příští sezonu.

Východočeský klub vlastní hráčská práva také na brankáře Martina Růžičku, ten bude v příštím extraligovém ročníku s největší pravděpodobností působit v Mladé Boleslavi.