Přijďte naplnit arénu až pod strop. Lístky na pokladnách stále jsou!

9.3.2012 | (HoH)

PARDUBICE — Druhý těžký čtvrtfinálový zápas čeká dnes na hokejisty HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Ve včerejším duelu dokázali otočit první bitvu s Vítkovicemi, v tom dnešním potřebují mohutnou podporu fanoušků. Ostravané dnes dají do zápasu všechno, dá se očekávat tuhý boj o každý kus ledu. O to více je potřeba hráčům pomoci z hlediště!

Včerejší zápas navštívilo 9127 diváků, to znamená, že více než tisícovka míst zůstala v ČEZ Areně neobsazena. „I na dnešní duel je na pokladnách ČEZ Areny dostatek vstupenek. Dostane se i na fanoušky, kteří si přijdou koupit lístky těsně před začátkem utkání,“ uvedl krátce po poledni marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Miroslav Novotný.

Dnešní zápas začíná v 18.00 hodin, odpoledne jsou pokladny ČEZ Areny otevřeny od 13.00 do 18.00 hodin. „Ještě stále je volných zhruba dva tisíce vstupenek,“ doplnil Miroslav Novotný před zahájením odpoledního prodeje vstupenek.