18.04.2012
(HoH)

Přijďte fandit na „Pernštýňák“!

PARDUBICE — Nepatříte-li mezi šťastlivce, kteří sehnali vstupenku na šestý finálový duel přímo do Kajot areny, tak dorazte ve čtvrtek večer na Pernštýnské náměstí v centru Pardubic. Právě zde bude probíhat velkoplošná projekce šestého finálového utkání play off České pojišťovny.

DOMLUVTE SI SRAZ NA FACEBOOKU!

Přímý přenos České televize začíná ve čtvrtek v 18.00 hodin, finálový duel, do kterého Pardubice vstoupí s vedením 3:2 v sérii, bude zahájen o deset minut později.

V případě, že by zápas v Brně dopadl podle toho, jak všichni pardubičtí příznivci věří, tak ihned po skončení přenosu by následoval zábavný koncertní večer s kapelami Ready Kirken a Stresor, kterým by provedli populární moderátoři Pavel Cejnar a Václav Mašinda.

„V případě úspěchu by hráči zamířili z Brna rovnou na Pernštýnské náměstí. Pokud by Pardubicím zápas v Kajot areně nevyšel, tak další duel by byl na programu v sobotu od 19.00 hodin s tím, že vstupenky na tento duel by šly do prodej hned v pátek ráno,“ uvedl generální manažer klubu Zbyněk Kusý.

Takže, pokud nejedete do Brna, přijďte na hlavní pardubické náměstí! Vezměte přátele a ukažte nejen jim, jak Pardubice milují lední hokej!