23.04.2014
(HoH)

Přijďte do AUTO IN a nechejte si podepsat pardubické hráče!

PARDUBICE — Jarní motoristická sezona začne pro všechny příznivce modrého oválu v pátek 26. a sobotu 27. dubna na Dnech otevřených Fordů u AUTO IN.

VÍCE INFORMACÍ O AKCI

Na návštěvníky budou připraveny testovací jízdy s nejnovějšími modely Ford, speciální bonusy na nákup nových vozů Ford ve výši až třiceti procent, jarní prohlídka zdarma, úvěrové financování se speciálním bonusem od společnosti Ford Credit. Na zákazníky čeká atraktivní doprovodný program s autogramiádou hráčů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a hráčů BK JIP Pardubice a soutěže o hodnotné ceny.

Každý zákazník, který si během akce koupí či objedná svůj nový Ford a zúčastní se tipovací soutěže, bude navíc zařazen do slosování o 2×100 000 korun.

Pouze v tyto dny můžete získat:

• EXTRABONUS ve výši až třiceti procent na skladové vozy Ford (seznam skladových vozů zde)
  • BONUS ve výši 2×100 000 korun na nákup nového vozu Ford

Stačí uzavřít kupní smlouvu během Dnů otevřených Fordů a odpovědět na soutěžní tipovací otázku:

„Kolik fotbalových míčů o průměru cca 22 cm (velikost 5) se vejde do prostoru pro posádku a zavazadla, posledního modelu sedmimístné verze automobilu Nový Ford Grand Tourneo Connect se sklopenými sedačkami v třetí řadě?“

Autoři dvou tipů, kteří budou nejblíže skutečnosti, vyhrávají 100 000 korun jako extrabonus za nákup nového vozu. Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Získej od AUTO IN Ford na týden!

Vyhrajte ve sportovní soutěži týdenní jízdu s vybraným vozem Ford a další lákavé ceny!

• dvakrát týdenní jízda s vybraným vozem Ford
  • celosezonní permanentka na hokejové zápasy HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
  • celosezonní permanentka na basketbalové západy BK JIP Pardubice
  • hokejový dres s podpisy hráčů
  • basketbalový míč s podpisy hráčů

Program dne 26. dubna:

• po celý den předváděcí jízdy s vozy z kompletní modelové řady Ford

Od 10.00 hodin:

• autogramiáda hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a basketbalistů BK JIP Pardubice

10:00–14.00 hodin:

• malování na obličej

15:30 hodin

• vyhlášení soutěže

Po oba dny je prodloužena provozní doba: pátek 25. dubna 2014: do 19.00 hodin, sobota 26. dubna do 16.00 hodin.