23.12.2014
(HoH)

Navštivte Ježíška ve fanshopu v AFI Paláci Pardubice

PARDUBICE — Zastavte se a vyfoťte se s Ježíškem ve fanshopu v AFI Paláci Pardubice nebo 27. prosince během Vánočního hokejového dne. Český Ježíšek dorazil z Hodonína do Pardubic.

Klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a město Pardubic bude hlavním centrem vypouštění balónků s přáním Ježíškovi v roce 2015. „Hockeytown“ je po Českých Budějovicích, Praze, Hradci Králové, Trutnovu, Ústí nad Labem, Milevsku a Hodonínu dalším partnerským místem této unikátní celorepublikové akce.

V roce 2015 se můžete těšit na společné setkání před pardubickou arénou a společně s hercem Václavem Vydrou můžete v přímém přenosu celorepublikového rádia Impuls vypustit své balonky. Letos 12. prosince 2014 byl překonán rekord z roku 2008 a k nebi vzlétlo 103 738 balonků s přáním Ježíškovi. Do této nádherné akce se v tomto roce zapojilo 415 míst celé České republiky.

O projektu český Ježíšek

Projekt dlouhodobých rodinných soutěžních her Český Ježíšek úspěšně ukončil sedmý rok své existence. Projekt je každoročně tematicky orientován, jeho cílem je vytvořit a udržet u dětí, dospělých i celých rodin vědomí českých národních tradic pomocí pohádkové postavy Ježíška jako strážce těchto tradic i dětských snů, přání, jejich životů.

Díky vhodnému zaměření projektu, ale i díky partnerům projektu, dětským a rodinným časopisům a dalším médiím se tento projekt stal každoročně součástí nejen Vánoc, ale též celého roku. V současnosti je již jisté, že Český Ježíšek vstoupil do rodin, které s ním komunikují a radí se s ním. Nejen děti, ale i dospělí mu svěřují svá přání a touhy.