31.10.2014

Klub získal silného zahraničního partnera – německou společnost Westminster

PARDUBICE — Hokejový klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice uzavřel po pátečním derby s Mountfieldem HK dlouhodobý kontrakt s mezinárodní společností Westminster Unternehmensgruppe, která se stává klubovým partnerem pro Ligu mistrů. Společnost bude prezentována také při zápasech Tipsport extraligy, hlavní akcent je kladen na mezinárodní působení hokejového klubu.

„Jsme rádi, že se nám podařilo oslovit naší nabídkou zahraniční společnost. Projekt hokejové Ligy mistrů je důkazem, že pardubický hokej má co nabídnout i mezinárodním společnostem,“ řekl generální manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Ondřej Šebek.

Marian Ziburske za společnost Westminster Unternehmensgruppe doplnil: „Osobně jsem příznivcem dostihů a ledního hokeje. Měl jsem možnosti navštívit více českých hokejových klubů, právě Pardubice mě oslovily nejen svojí atmosférou, vazbou na dostihový sport ale také možností mezinárodní prezentace, která je pro naši společnost klíčová.“