30.09.2014

Klub spolupracuje s Krajskou hospodářskou komorou

PARDUBICE — Krajská hospodářská komora Pardubického kraje se před nedělním utkáním s Kometou Brno dohodla na spolupráci s hokejovým klubem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Vedení hokejového klubu zastoupené generálním manažerem Ondřejem Šebkem uzavřelo na prahu nové extraligové sezony dohodu o spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Pardubického kraje, jejíž vedení reprezentoval předseda představenstva hospodářské komory Jiří Doležal.

Podstatou nově vzniklého partnerství bude možné propojení členů hospodářské komory s děním v hokejovém klubu, včetně nabídky užší spolupráce v oblasti reklamy, marketingu, klientského servisu, péče o zaměstnance i možného obchodního propojení členů obchodní komory a partnerů pardubického hokejového klubu.

„Vzhledem k prestižnímu postavení hokeje v Pardubicích, které je díky svému významu i místem pravidelného setkání řady podnikatelů nám partnerství s hokejovým klubem dává smysl a jsem přesvědčen, že mezi našimi členy je řada společností, které mohou partnerství s klubem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice ve svém podnikání smysluplně využít,“ řekl předseda představenstva Krajské hospodářské komory Pardubického kraje Jiří Doležal.

Generální manažer klubu Ondřej Šebek doplnil: „Jsme rádi, že prostřednictvím prestižní organizace jakou hospodářská komora jistě je, budeme mít příležitost cíleně oslovit řadu prosperujících obchodních společností v našem regionu s nabídkou obchodní spolupráce a věřím, že i VIP zázemí našeho klubu může být v průběhu extraligových utkání k pravidelnému setkávání členů hospodářské komory.“